Měsíční horoskop Beran březen 2021

Začátkem března budete mít pocit, že vše, co se děje, je osudové a nic s tím nelze dělat. A týká se to především práce, které budete mít víc, než si umíte představit. Začnete odrazovat sama sebe, protože se pocítíte únavu. Koncem měsíce vás čeká rozhodování o některé záležitosti, kterou nechcete vůbec řešit. Horoskop Beran březen 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Beran březen 2021

První jarní měsíc, březen, bude pro Berany znamenat zklidnění v pracovní sféře života. Starostí ubyde a vy se tak budete moct soustředit například na rodinu, kde vás možná zaskočí horká novinka. Beran by se měl obzvláště zaměřit na svou intuici, která bude pracovat na plné obrátky. Každý Beran může v březnu očekávat pozitivní energii. Dařit se vám bude na všech frontách. Užijete si například harmonii v rodině. Vztahy zde budou velice vstřícné, a prostředí bude vhodné i pro rozřešení závažnějších témat. Nenechte se však příliš ovlivnit ostatními. Za svými názory byste si měli pevně stát. Navštivte svou rodinu. Možná jste se svým blízkým příliš dlouho vyhýbali, ale každopádně jim uděláte radost vaším zájmem. Pokud se snažíte shodit, přestaňte se spoléhat na různé přípravky a raději jezte zdravě!

Finance a peníze

Na začátku března budete v pohodě, dokonce si můžete zaplatit nějakou dovolenou, pak však přijde konflikt, ale vše zdárně vyřešíte.

Kariéra a zaměstnání

V práci se vám začne hned na začátku měsíce dařit a přímo se do ní zamilujete. Překážky se však objeví už v půlce března a vy je budete konečně řešit a překonávat. A to vám přinese klid, harmonii a pohodu. Postačí se uklidnit a najít ten správný směr.

Horoskop březen 2021 Beran

Milí Berani, v práci děláte v tomto měsíci opravdu maximum, tudíž nemáte nouzi o úspěchy. Co slíbíte, dokážete splnit a klidně si vezmete ještě nějaké povinnosti navíc. Od 9. březen vás ovlivňují paprsky Merkura, který je v úžasném trigonu s vaším znamením. Máte velké možnosti pohnout se kupředu a vybojovat si lepší pozici! Co se týče vašeho milostného života, tam se vám začíná více dařit až od 20. březen, přičemž můžete potkat hodně neobvyklého člověka. Do té doby jste spíše nespokojeni a nevytváříte harmonické vztahy s opačným pohlavím. Venuše negativně ozařuje vaše znamení a dá se říct, že všechen svůj vztek přenášíte i na své protějšky. Opatrnosti dbejte i v oblasti zdraví a to zejména od 22. březen. Neuškodí vám ubrat na adrenalinu a prudkosti. Jste totiž více náchylní k vyčerpání a k nechtěným úrazům.

Láska a vztahy

Už na začátku března budete vědět, že jste ve vztahu na svém partnerovi závislá a budete s tím bojovat, což se vám nepodaří. Tak raději vše přestanete řešit a zavřete před tím oči. Pokuste se najít si své zájmy a odpoutat se aspoň částečně od partnera, pomůže vám to.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Beran září 2021

Na začátku září začnete řešit nějaké úřední a soudní záležitosti a budete se tím zabývat …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *