Měsíční horoskop Beran červen 2021

Začátek měsíce pro vás vypadá hodně nadějně a příznivě a budete opravdu spokojená, protože se vám zadaří především v pracovní oblasti. Zavalí vás hodně práce, která vás ale bude bavit a naplňovat, a dokonce si uvědomíte, že jste na ní závislá. Na konci června nebudete vědět co dřív a musíte si dát stopku.

Měsíční horoskop pro znamení Beran červen 2021

Už od začátku léta bude Beran ochromen touhou po nových zážitcích, a tak neodmítne jedinou příležitost k cestování nebo letnímu flirtu. Červen bude současně velmi emotivním obdobím, proto si dejte pozor, abyste si názory druhých nebrali příliš osobně, zejména pak kritiku. Raději se zaměřte na fakta. V zaměstnání se podle horoskopu v červnu objeví nesnáze. O dovolené si tak zatím můžete nechat pouze zdát. Do hektického tempa práce se tento měsíc Beranům zamíchá také nový člověk, možná potenciální partner. Vašemu egu pozornost dělá velmi dobře. Pečlivě však zvažte, zda tento člověk stojí za všechny nesnáze, které sebou může přinášet. Dlouho jste již nedrželi v ruce žádnou knihu. Dejte nějaké šanci. Uvidíte, že i tak se budete bavit. V pokročilejším věku vám bude vaše pleť vděčná, že jí teď věnujete dostatek pozornosti.

Horoskop červen 2021 Beran

Milí Berani, v práci děláte v tomto měsíci opravdu maximum, tudíž nemáte nouzi o úspěchy. Co slíbíte, dokážete splnit a klidně si vezmete ještě nějaké povinnosti navíc. Od 9. červen vás ovlivňují paprsky Merkura, který je v úžasném trigonu s vaším znamením. Máte velké možnosti pohnout se kupředu a vybojovat si lepší pozici! Co se týče vašeho milostného života, tam se vám začíná více dařit až od 20. červen, přičemž můžete potkat hodně neobvyklého člověka. Do té doby jste spíše nespokojeni a nevytváříte harmonické vztahy s opačným pohlavím. Venuše negativně ozařuje vaše znamení a dá se říct, že všechen svůj vztek přenášíte i na své protějšky. Opatrnosti dbejte i v oblasti zdraví a to zejména od 22. červen. Neuškodí vám ubrat na adrenalinu a prudkosti. Jste totiž více náchylní k vyčerpání a k nechtěným úrazům.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Beran září 2021

Na začátku září začnete řešit nějaké úřední a soudní záležitosti a budete se tím zabývat …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *