Měsíční horoskop Beran červenec 2021

Na začátku měsíce se budete posouvat dál ve vašem životě, a to jak v práci, tak ve vztahu. Pozor si dejte na manipulaci ve vašem okolí, ta by vás mohla zavést do slepé uličky. Ke konci měsíce vás mohou čekat nějaké změny, můžete se i přestěhovat. Na konci měsíce začnete řešit to, co opravdu chcete. Horoskop Beran červenec 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Beran červenec 2021

Ačkoliv s sebou červnovou citlivost přinese i červenec, vy se svou zranitelnost raději rozhodnete skrývat. Své hluboké city raději využijete k tomu, abyste svou drahou polovičku zahrnuli láskou a něhou. Beran pod vlivem Slunce ve Lvu zatouží po bohatství, což mu dodá potřebnou energii k plnění vytyčených cílů.S příchodem poloviny roku se konečně situace otočí k lepšímu a to o sto-osmdesát stupňů. Problémy, které dříve vznikly v zaměstnání, jsou zažehnány a vy se tak opět můžete věnovat tomu, co vás baví. Vyrazte například do přírody, užívejte si svobody. Pozitivní energii mohou Berani v červenci očekávat také ve vztazích. Nebojte se být cílevědomí. Jděte si za svým i na úkor ostatních. Je to soutěž, tak to prostě v životě chodí.Už dlouho jste neměli příležitost sejít se s celou rodinou. Projevte iniciativu a zorganizujte sešlost. Třeba společný oběd nebo kafé.

Finance a peníze

Začátkem měsíce budete mít stabilní peníze a nebudete je vůbec řešit – a vlastně je nebudete řešit celý měsíc. Partner vám bude oporou.

Kariéra a zaměstnání

Na začátku léta navážete v práci na to známé, co jste si přinesla z minulosti, a půjde vám to skvěle. Poté se vše může obrátit a možná zažijete boj a trochu konfliktů. Což se na konci měsíce srovná a vy budete prožívat klid a pohodu a také určitou stabilitu, kterou potřebujete.

Horoskop červenec 2021 Beran

Milí Berani, v tomto období nejste úplně ve formě a často se vyčerpáte až na doraz. Mars je tak trochu nabubřelý a s vaším znamením tvoří opozici. V lásce si připadáte mnozí zklamáni a všechna trpělivost vás přechází zejména kolem 27. červenec. V těchto dnech se vrháte bezhlavě do konfliktů a neřešíte žádné následky. Potíže vás čekají i ve financích, a to kvůli rozhazovačnosti, přičemž je nejkrizovější období do 7. červenec. Dbejte velké pozornosti a nepouštějte se do žádných půjček, jelikož vás mohou v budoucnu ohrozit. Do 22. červenec se cítíte více bez energie a bez zápalu. Vaše znamení je v opozici se Sluncem ve Vahách, takže jste celkově oslabení. Po celý měsíc se vás však naštěstí drží Jupiter ve Střelci, který vám pomáhá zvládat všechny nepříjemnosti. Případným potížím se tedy postavíte čelem a s velkou odhodlaností. Máte jednoduše odvahu a ve skrytu duše víte, že vše dobře dopadne!

Láska a vztahy

Na začátku měsíce uzavřete minulost a začnete se obracet k budoucnosti. Musíte si ujasnit, co je pro vás opravdu důležité a co chcete, protože to jinak nemůžete dostat. Na konci měsíce vás čeká něco nového a možná budete mít i dobrý nápad, inspiraci, která vás pobaví.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Beran září 2021

Na začátku září začnete řešit nějaké úřední a soudní záležitosti a budete se tím zabývat …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *