Měsíční horoskop Beran duben 2021

Duben je pro vás měsícem klidu a pohody. Prožijete harmonii ve všech oblastech vašeho života a bude se vám to líbit. Pocítíte stabilitu ve své pozici, což vám přinese úlevu. Také můžete zažít obrovskou lásku a koncem dubna budete hodně akční. Dostane se vám i mnoha příležitostí. Horoskop Beran duben 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Beran duben 2021

Duben s sebou přinese rozkvět v oblasti vztahů. Pod vlivem Venuše v Rybách bude mít každý Beran otevřenou mysl, což vám podstatně usnadní komunikaci s rodinou i partnerem. Také se mohou ozvat vaše nevyřešené vnitřní konflikty, které vyvolají nečekané výkyvy nálad. Pozor, psychické vypětí může vést jízlivosti a sarkasmu!V dubnu se Beran může těšit na vyhlídku úspěchu. Tvrdá práce se opravdu vyplatí a tak není od věci očekávat dokonce karierní postup. Pokud je tohle opravdu odměna, po které toužíte. Pokud se dostanete do konfliktu, rozhodně se vyplatí asertivní přístup. Obzvláště na veřejnosti, kde je ve hře například i vaše pověst. Oprašte staré znalosti cizího jazyka. Vypadá to, že velmi brzy se vám bude hodit. Není nejlepší nápad přejídat se večer. Po těžké noci budete druhý den bez energie.

Finance a peníze

Ztráty mohou přijít na začátku měsíce, na to si dejte pozor, pak přijde opět finanční jistota. Konec měsíce bude o rozhodování.

Kariéra a zaměstnání

Budete akční už od počátku měsíce a bude se vám dařit. Hojnost práce vás však nemine a nezbude vám čas na odpočinek. Snažte se najít kompromis mezi prací a odpočinkem, jinak vás to položí. Čekají vás i nějaké příjemné pracovní cesty – spíše ke konci měsíce.

Horoskop duben 2021 Beran

Milí Berani, v tomto období nejste úplně ve formě a často se vyčerpáte až na doraz. Mars je tak trochu nabubřelý a s vaším znamením tvoří opozici. V lásce si připadáte mnozí zklamáni a všechna trpělivost vás přechází zejména kolem 27. duben. V těchto dnech se vrháte bezhlavě do konfliktů a neřešíte žádné následky. Potíže vás čekají i ve financích, a to kvůli rozhazovačnosti, přičemž je nejkrizovější období do 7. duben. Dbejte velké pozornosti a nepouštějte se do žádných půjček, jelikož vás mohou v budoucnu ohrozit. Do 22. duben se cítíte více bez energie a bez zápalu. Vaše znamení je v opozici se Sluncem ve Vahách, takže jste celkově oslabení. Po celý měsíc se vás však naštěstí drží Jupiter ve Střelci, který vám pomáhá zvládat všechny nepříjemnosti. Případným potížím se tedy postavíte čelem a s velkou odhodlaností. Máte jednoduše odvahu a ve skrytu duše víte, že vše dobře dopadne!

Láska a vztahy

Začněte přemýšlet, zda váš vztah nemá prvky nějaké iluze nebo nereálných rozměrů. Začátkem měsíce totiž budete mít ten dojem – a bude správný. Potřebujete na vztahu zapracovat, abyste viděla věci reálně. Koncem měsíce překonáte všechny překážky.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Beran září 2021

Na začátku září začnete řešit nějaké úřední a soudní záležitosti a budete se tím zabývat …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *