Měsíční horoskop Beran květen 2021

Na začátku května budete dokončovat projekty, které jste nestihla dodělat v předcházejícím měsíci. Také záležitosti týkající se vašich vztahů se musejí dořešit a vám se to v průběhu května podaří. Musíte však překonat překážky a čeká vás i stagnace, kdy se nebudete moci hnout z místa. Na konci měsíce vás čeká něco nového. Horoskop Beran květen 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Beran květen 2021

Nastupující květen ve vás vyvolá potřebu naslouchat svému srdci a svou energii budete investovat do vztahů s rodinou a partnerem. Beran se bude cítit jako ryba ve vodě ve společnosti, kde se mu dostane zábavy a žertování. Mimo to vás provází trpělivost, se kterou zvládnete každý plán dotáhnout do konce. Květen se odehraje ve znamení kariéry. Beranovi je tak jasné, že osobní vztahy budou muset alespoň na chvíli ustoupit do pozadí. V dlouhodobých vztazích se rozhodně nemáte čeho obávat. Váš partner bude chápavý, dokonce můžete očekávat podporu. V čerstvých vztazích však tato absence pozornosti může znamenat i problémy. Jste si jistí v kramflecích, a proto o svém nápadu dokážete přesvědčit spoustu lidí a dokonce je i nadchnout. Máte spoustu energie a jste ve výborné kondici, pokud se vám delší dobu něco nedařilo, nyní se to zlomí.

Finance a peníze

Velká změna přichází na začátku května a přináší nový zisk nebo nápad, ale musíte překonat překážky – a bude to v pořádku.

Kariéra a zaměstnání

Na začátku měsíce obdržíte zprávy týkající se nějakých pracovních cest, které absolvujete. Tyto cesty vám přinášejí velké změny v pracovní sféře. Nejsou samovolné, ale budou vycházet z vás, protože vám už stávající systém nevyhovuje.

Horoskop květen 2021 Beran

Milí Berani, ať vás v tomto období potká jakkoliv nepříznivá okolnost, snažíte se neustále usmívat. Potrápit vás může zejména pracovní oblast, kde máte pocit, že se proti vám všichni spikli. Mars je ve špatné vazbě s vaším znamením, a to vás nutí prát se za pravdu. Boje trvají až do 18. květen, ale stojí vám to za to. Následně se totiž ukáže, že jste v potížích neoprávněně. V lásce vás čekají, zejména vás nezadané, příjemné chvilky, a to díky Venuši, která je krásně postavena k vašemu znamení. Obzvláště kolem 26. květen vás může zasáhnout jeden z Amorových šípů – až se vám protočí zorničky z tak velmi atraktivního protějšku! Jednoduše ze sebe nespustíte oči a věřte, že sympatie půjdou hodně znát. Co se týče vaší energie, té máte na rozdávání hlavně od 22. květen. Evidentně nepociťujete téměř žádnou únavu a do všeho se vrháte s velkým nadšením. Pozitivní výsledky vás tedy určitě neminou.

Láska a vztahy

Ve vztazích budete muset zapracovat hned na začátku měsíce, ale přinese vám to velkou lásku a spokojenost. V půlce měsíce zažijete i úžasný sex a uvědomíte si, že možná trpíte partnerskou závislostí. Na konci měsíce si však už od všech problémů odpočinete.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Beran září 2021

Na začátku září začnete řešit nějaké úřední a soudní záležitosti a budete se tím zabývat …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *