Měsíční horoskop Beran listopad 2021

Začátkem listopadu se vám splní něco, o čem jste snila už dlouho, a budete z toho mít upřímnou radost. Pak si začnete vše promýšlet a neuděláte žádné rychlé impulzivní rozhodnutí, naopak vše dobře zanalyzujete, protože někdo se vás bude snažit zmanipulovat a vy si to uvědomíte. Na konci měsíce si odpočinete od problémů a přestanete cokoliv řešit. Horoskop Beran listopad 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Beran listopad 2021

Každý Beran by se měl připravit na to, že listopad vynese na povrch jeho neústupnost. Cokoli si zamanete, toho také dosáhnete a nebojíte se kvůli tomu jít ani přes mrtvoly. Pokud si však nebudete dávat pozor, mohli byste takovým chováním ublížit někomu, na kom vám velmi záleží.Listopad slibuje Beranům opět zvýšenou aktivitu v zaměstnání. Tentokrát už však máte nadhled a jste pánem svého času. Proto těmito dny proplouváte bez sebemenších problémů. Vaše šikovnost může dokonce přitáhnout pozornost nadřízených. Ve vztazích se mohou objevit drobné neshody. Rozhodně se však nejedná o nic fatálního. Jste si jistí v kramflecích, a proto o svém nápadu dokážete přesvědčit spoustu lidí a dokonce je i nadchnout. Věnujte trochu času své domácnosti. V útulnějším domově se budete cítit mnohem lépe. Měli byste se snažit posílit svou imunitu. Právě v těchto dnech jste vysoce náchylní. Nespoléhejte však na umělé přípravky.

Finance a peníze

Nějak si tento měsíc nevíte s penězi rady, ale nakonec vše zvládnete a přijde i velká změna, která však může přinést závist.

Kariéra a zaměstnání

V prvních dnech listopadu si uvědomíte, že se vám daří tak, jak se vám dlouho nedařilo, a budete z toho mít upřímnou radost. Do své práce se doslova zamilujete. Přijde i něco nového, a tak můžete uzavřít minulost a obrátit se do budoucnosti. Pozor, aby to nebyla jen iluze.

Horoskop listopad 2021 Beran

Milí Berani, ať vás v tomto období potká jakkoliv nepříznivá okolnost, snažíte se neustále usmívat. Potrápit vás může zejména pracovní oblast, kde máte pocit, že se proti vám všichni spikli. Mars je ve špatné vazbě s vaším znamením, a to vás nutí prát se za pravdu. Boje trvají až do 18. listopadu, ale stojí vám to za to. Následně se totiž ukáže, že jste v potížích neoprávněně. V lásce vás čekají, zejména vás nezadané, příjemné chvilky, a to díky Venuši, která je krásně postavena k vašemu znamení. Obzvláště kolem 26. listopadu vás může zasáhnout jeden z Amorových šípů – až se vám protočí zorničky z tak velmi atraktivního protějšku! Jednoduše ze sebe nespustíte oči a věřte, že sympatie půjdou hodně znát. Co se týče vaší energie, té máte na rozdávání hlavně od 22. listopadu. Evidentně nepociťujete téměř žádnou únavu a do všeho se vrháte s velkým nadšením. Pozitivní výsledky vás tedy určitě neminou.

Láska a vztahy

Nevíte, co chcete a kam by se váš vztah měl dostat. Na počátku měsíce si nebudete vědět rady, a tak se přestanete vztahy zabývat. Ona se před vámi totiž otevře i možnost rozchodu, na což nejste zatím připravená. Partner vás bude manipulovat, ale vy se nedáte a nebudete nic řešit.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Beran červenec 2021

Na začátku měsíce se budete posouvat dál ve vašem životě, a to jak v práci, tak …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *