Měsíční horoskop Beran prosinec 2021

Myšlenka pro rok 2021: „Moje myšlenky přitahují jen pozitivní věci, na které myslím.“
Důležitá data pro vás na rok 2021: 15. 3., 5. 6., 18. 8., 4. 12.
Váš šťastný měsíc pro rok 2021: listopad
Nepříznivý měsíc 2021: červenec
Horoskop Beran prosinec 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Beran prosinec 2021

S koncem roku se do vašeho života navalí vlna klidu a pohody. Díky řadě úspěchů, kterých Beran v uplynulém roce dosáhl, bude celý prosinec prožívat v duchu optimismu. Mějte ale na paměti, že rozhodování citem nemusí vždy přinášet ovoce, a tak ke každé situaci raději přistupujte s rozumem. Hvězdy slibují, že Beran si poslední měsíc roku užije v poklidu. Nejlépe vám bude v zázemí, ve kterém se cítíte bezpečně. Prosinec přeje také lásce, proto i nezadaní mohou očekávat novou šanci potkat svou spřízněnou duši. Vaše nálada bude každopádně optimistická a pozitivní. I to k vám bude přitahovat jedince ze svého okolí.Pokud vás čeká pracovní pohovor nebo jiná důležitá schůzka, věnujte dostatek času přípravě. Hlavně nic nepodceňte. Poslední dobou je vaše zdraví pevné, jen ho nezačněte pokoušet. Mohli byste si zadělat na vážné problémy.

Finance a peníze

Začátek roku pro vás bude přínosný, a to i v oblasti peněz. Možná získáte nějakou odměnu nebo se vám zvedne plat či si jen uvědomíte, že vám peníze nescházejí. Čeká vás pohoda i v dalším jarním období, a dokonce se vám bude dařit lépe než na začátku roku. Tady už je možná i výhra nebo zvýšení platu. V druhé půlce roku přijdou nějaké výdaje, které mohou být i nečekané, a tak budete s penězi trochu manipulovat. Na konci roku vše srovnáte a budete zase v klidu a ve finanční stabilitě.

Kariéra a zaměstnání

Na začátku roku 2021 budete řešit především ty důležité věci, které jste celoročně odkládali a víte, že už je nezbytně nutné je opravdu dokončit. Můžete se dokonce někam přesouvat nebo stěhovat, měnit pozice v zaměstnání nebo si jen přestěhovat kancelář. V každém případě jsou to změny, které potrvají až do jara. V letním období se vám může splnit nějaký pracovní sen a to vás nadchne. Koncem roku vás čeká hodně rozhodování, ale vše bude v pohodě a klidu.

Horoskop prosinec 2021 Beran

Milí Berani, v práci děláte v tomto měsíci opravdu maximum, tudíž nemáte nouzi o úspěchy. Co slíbíte, dokážete splnit a klidně si vezmete ještě nějaké povinnosti navíc. Od 9. prosince vás ovlivňují paprsky Merkura, který je v úžasném trigonu s vaším znamením. Máte velké možnosti pohnout se kupředu a vybojovat si lepší pozici! Co se týče vašeho milostného života, tam se vám začíná více dařit až od 20. prosince, přičemž můžete potkat hodně neobvyklého člověka. Do té doby jste spíše nespokojeni a nevytváříte harmonické vztahy s opačným pohlavím. Venuše negativně ozařuje vaše znamení a dá se říct, že všechen svůj vztek přenášíte i na své protějšky. Opatrnosti dbejte i v oblasti zdraví a to zejména od 22. prosince. Neuškodí vám ubrat na adrenalinu a prudkosti. Jste totiž více náchylní k vyčerpání a k nechtěným úrazům.

Láska a vztahy

Začátkem roku začne váš partner žárlit a vám to přijde zbytečné. Možná, že i u vás se objeví občasná žárlivost, ale nebudete o ní chtít s kýmkoliv mluvit. Do vztahu však přicházejí velké změny a vy si s partnerem nebudete vědět rady. Dokonce v jarním období pocítíte i beznaděj, velké překážky a smutek. Nebojte se, je to jen dočasné, jakmile začne být teplo a přijde léto, vše se srovná a můžete s partnerem zažít krásné chvíle, skvělou dovolenou a začít třeba od začátku. Na konci roku totiž máte přízeň osudu, všeho hojnost a dostatek a vzájemně si jeden druhého užijete.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Beran září 2021

Na začátku září začnete řešit nějaké úřední a soudní záležitosti a budete se tím zabývat …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *