Měsíční horoskop Beran říjen 2021

Hned na začátku října se budete rozhodovat mezi dvěma směry, kam se vydat. Bude vám to nějakou dobu trvat, ale nakonec to vyřešíte. A přinese vám to velkou změnu, kterou sama připustíte, protože už v tom nebudete chtít být. Koncem měsíce se vám vrátí něco z minulosti. Horoskop Beran říjen 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Beran říjen 2021

Říjen s sebou přinese velkou dávku rozvážnosti, kvůli které můžete občas působit až zpomaleně. V tomto období by měl Beran investovat energii spíše do vztahů, které budou při správné péči velice harmonické. Žádnou velkou vášeň však nečekejte, vaší výhodou bude nyní především laskavé vystupování.V říjnu budou hvězdy působit především na vaši intelektuální oblast. Berani tak mohou tento měsíc nejlépe využít například ke vzdělávání se, nebo všeobecně vstřebávání informací. Uvidíte, že do budoucna se vám to bude hodit. Pokud se ocitnete ve stresu, nejlépe se odreagujete při romantickém večeru s partnerem, nebo na skleničce s přáteli. Pokud nestíháte, večer vezměte do ruky raději odbornou literaturu než beletrii. Masáž je ta pravá aktivita pro vás. Ať už ji budete vykonávat nebo si ji užívat, budete mít radost.

Finance a peníze

Hned na začátku října vám přijdou peníze z minulosti a kolem financí nebudete muset nic řešit.

Kariéra a zaměstnání

V práci budete řešit zásadní věci, protože se ocitnete v situaci, kdy se nedokážete hnout z místa. Chcete řešit nějakou zoufalou situaci, ale ona se vyřeší, a dokonce velice nadějně. Koncem měsíce začnete mít k práci velice majetnické sklony.

Horoskop říjen 2021 Beran

Milí Berani, v tomto období nejste úplně ve formě a často se vyčerpáte až na doraz. Mars je tak trochu nabubřelý a s vaším znamením tvoří opozici. V lásce si připadáte mnozí zklamáni a všechna trpělivost vás přechází zejména kolem 27. října. V těchto dnech se vrháte bezhlavě do konfliktů a neřešíte žádné následky. Potíže vás čekají i ve financích, a to kvůli rozhazovačnosti, přičemž je nejkrizovější období do 7. října. Dbejte velké pozornosti a nepouštějte se do žádných půjček, jelikož vás mohou v budoucnu ohrozit. Do 22. října se cítíte více bez energie a bez zápalu. Vaše znamení je v opozici se Sluncem ve Vahách, takže jste celkově oslabení. Po celý měsíc se vás však naštěstí drží Jupiter ve Střelci, který vám pomáhá zvládat všechny nepříjemnosti. Případným potížím se tedy postavíte čelem a s velkou odhodlaností. Máte jednoduše odvahu a ve skrytu duše víte, že vše dobře dopadne!

Láska a vztahy

Od začátku měsíce sama budete stát sama za sebou a sama sebe i bránit, je pravda, že nechcete něco vidět a zavíráte před tím oči. V druhé půlce měsíce se začnete věnovat především práci. A to vás čeká i na konci měsíce – samá práce a zase práce. Na vztah nebude čas.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Beran červenec 2021

Na začátku měsíce se budete posouvat dál ve vašem životě, a to jak v práci, tak …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *