Měsíční horoskop Beran srpen 2021

V srpnu budete řešit především lásku a vztahy. Hned na začátku měsíce vás čeká manipulace ze strany partnera kvůli lásce. Nenechte se vmanipulovat někam, kam nechcete. To se vám podaří , vy si budete užívat skvělý vztah a i ve všech ostatních oblastech budete tento měsíc v klidu. Horoskop Beran srpen 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Beran srpen 2021

V posledním letním měsíci vám v žilách bude kolovat spousta fyzické i duševní energie. Díky tomu si Beran hravě poradí se všemi překážkami, které s sebou Srpen přinese. Koncem léta byste mohli pocítit jistou dávku nervozity, a tak se raději do ničeho nevrhejte po hlavě a vše si dvakrát promyslete. Obzvláště Berani, kteří své štěstí v lásce ještě nepotkali, se mohou těšit na srpen. Konečně máte šanci vyrazit do společnosti a seznamovat se. I dlouhodobým vztahům budou hvězdy přát. Ty teď budou velmi harmonické a pouto mezi jedinci bude velmi silné. Právě nyní je správný čas udělat další krok. Vezměte svou kariéru pevně do ruky. Štěstí vám do klína nespadne, vy sami mu ale můžete napomoci. Nezdá se vám, že poslední dobou mezi vašimi věcmi vládne chaos? Věnujte se jejich zorganizování a uspořádání.Nejdůležitější je nemoc řádně doléčit. Přece nechcete, aby se vám  zdravotní problémy neustále vracely zpět.

Finance a peníze

Peníze můžete mít od vašeho partnera a bude vám to vyhovovat. Na konci měsíce budou peníze stagnovat.

Kariéra a zaměstnání

V práci budete vládnout vy už na začátku měsíce a budete si to užívat. V půlce měsíce se všechno zrychlí a změní a je možné, že na konci měsíce budete uvažovat o odchodu nebo nějaké změně ve vaší práci. Tato změna by měla být k užitku a měla by vám přinést spokojenost.

Horoskop srpen 2021 Beran

Milí Berani, ať vás v tomto období potká jakkoliv nepříznivá okolnost, snažíte se neustále usmívat. Potrápit vás může zejména pracovní oblast, kde máte pocit, že se proti vám všichni spikli. Mars je ve špatné vazbě s vaším znamením, a to vás nutí prát se za pravdu. Boje trvají až do 18. srpen, ale stojí vám to za to. Následně se totiž ukáže, že jste v potížích neoprávněně. V lásce vás čekají, zejména vás nezadané, příjemné chvilky, a to díky Venuši, která je krásně postavena k vašemu znamení. Obzvláště kolem 26. srpen vás může zasáhnout jeden z Amorových šípů – až se vám protočí zorničky z tak velmi atraktivního protějšku! Jednoduše ze sebe nespustíte oči a věřte, že sympatie půjdou hodně znát. Co se týče vaší energie, té máte na rozdávání hlavně od 22. srpen. Evidentně nepociťujete téměř žádnou únavu a do všeho se vrháte s velkým nadšením. Pozitivní výsledky vás tedy určitě neminou.

Láska a vztahy

Váš partner je váš splněný sen, to si budete uvědomovat už na začátku měsíce. Pak mohou přijít určité deprese spojené s vaším sexuálním životem. Vy se poté začnete rozhodovat a uvědomíte si, že máte i jinou cestu, a začnete pracovat na změně toho, co vám nevyhovuje.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Beran červenec 2021

Na začátku měsíce se budete posouvat dál ve vašem životě, a to jak v práci, tak …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *