Měsíční horoskop Beran únor 2021

Máte muže, který je do vás zamilovaný a který vám skládá komplimenty, a vy máte pocit, že jste pro něho splněným snem. A plnit sny si budete i na začátku měsíce a bude vás to opravdu bavit. V půlce měsíce se můžete v rámci práce nebo i domova stěhovat a pomůže vám osud. Horoskop Beran únor 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Beran únor 2021

Únor bude probíhat v duchu pracovních povinností, nicméně Beran valnou většinu z nich zvládne s lehkostí. Když se něco nepodaří, dokážete být přizpůsobiví a rychle přijdete s vhodným řešením. Vztahy jste si už v minulém roce zařídili k obrazu svému, a tak nemusíte očekávat žádné razantní změny. I přesto, že únor je pro Berana hektickým obdobím. Neměli byste zapomínat také na své nejbližší a na sebe. Nenechte stres ovlivnit vaše zdraví a zavčasu si dopřejte zasloužený odpočinek. Dobijete tak energii do dalšího pracovního dne. Váš protějšek jistě také ocení, když mu budete věnovat pozornost, kterou si jistě zaslouží.Pokud jste v posledních dnech tvrdě pracovali, vezměte si den volna a nabijte ztracené síly. Myslete na sebe a poslouchejte své tělo. Neměli byste se neustále přepínat. Raději odmítněte pozvání na akci a relaxujte.

Finance a peníze

Na začátku měsíce zažijete hojnost především peněz z minulosti. Pak už budete přesouvat peníze z kupičky na kupičku. Vše dobře dopadne.

Kariéra a zaměstnání

Na začátku měsíce pocítíte velkou jistotu a stabilitu a i v práci se budete cítit velice dobře. V něčem navážete na minulost a půjde vám to velice dobře. Následně však můžete zažít beznaděj a to se potáhne až do konce měsíce, kdy se nebudete moct posunout z místa.

Horoskop únor 2021 Beran

Milí Berani, ať vás v tomto období potká jakkoliv nepříznivá okolnost, snažíte se neustále usmívat. Potrápit vás může zejména pracovní oblast, kde máte pocit, že se proti vám všichni spikli. Mars je ve špatné vazbě s vaším znamením, a to vás nutí prát se za pravdu. Boje trvají až do 18. únor, ale stojí vám to za to. Následně se totiž ukáže, že jste v potížích neoprávněně. V lásce vás čekají, zejména vás nezadané, příjemné chvilky, a to díky Venuši, která je krásně postavena k vašemu znamení. Obzvláště kolem 26. únor vás může zasáhnout jeden z Amorových šípů – až se vám protočí zorničky z tak velmi atraktivního protějšku! Jednoduše ze sebe nespustíte oči a věřte, že sympatie půjdou hodně znát. Co se týče vaší energie, té máte na rozdávání hlavně od 22. únor. Evidentně nepociťujete téměř žádnou únavu a do všeho se vrháte s velkým nadšením. Pozitivní výsledky vás tedy určitě neminou.

Láska a vztahy

Ve vztahu prožijete velkou lásku a budete se cítit jako úžasný pár. Mezi vámi panuje vášeň i láska. Pozor jen na hádky, které mohou být zbytečné a hlavně nepochopitelné. Přesto se váš bude vztah vyvíjet tak, jak si přejete, a budete spokojená.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Beran září 2021

Na začátku září začnete řešit nějaké úřední a soudní záležitosti a budete se tím zabývat …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *