Měsíční horoskop Beran září 2021

Na začátku září začnete řešit nějaké úřední a soudní záležitosti a budete se tím zabývat dost intenzivně. To řešení vám přinese hádky a nepříjemnosti, ale vy to zvládnete i bez větších komplikací. Partner bude přemýšlet nad některými věcmi a vám přijde, že se k vám chová odtažitě. Jen zavírá před něčím oči. Horoskop Beran září 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Beran září 2021

Začátek podzimu vás strhne do víru pracovních povinností. Není divu, kvůli Marsu v Panně budete v průběhu září zažívat citový útlum, a tak svou energii raději vložíte do zaměstnání. Někdo by se vám mohl začít motat do cesty, což budete řešit jako skutečný Beran – zaujmete obranný postoj a vystrčíte rohy. Září Beranům nadále přináší pozitivní energii. Ač je tento měsíc velmi vhodný pro lásku, nezapomínejte také na svou rodinu a přátele. Volný čas můžete využít například také ke zdokonalení své fyzické kondice. V domácnosti si budete zakládat na pořádku a systematičnosti. Problémům se budete snažit přecházet. Využijte přízně hvězd pro náročnější projekty. Teď je ta pravá chvíle přijít s nápadem a zazářit. Není divu, že se cítíte výborně. Váš nový životní styl vám velmi prospívá.

Finance a peníze

Začátkem měsíce se něco kolem financí urychlí a vyřeší se všechny vaše potíže s penězi. Čeká vás i nový příjem nebo nějaké nové ohodnocení, které vám dá stabilitu a klid. Nebudete peníze už vůbec řešit.

Kariéra a zaměstnání

Budete se cítit stabilně a dokonale a v práci vám to od začátku měsíce půjde skvěle. Pak se některé věci urychlí a vám se začne dařit překonávat překážky, a to skvělým způsobem. Zvládnete i věci, které se vám už dlouho nedařilo řešit. Na konci měsíce budete trochu unavená.

Horoskop září 2021 Beran

Milí Berani, v práci děláte v tomto měsíci opravdu maximum, tudíž nemáte nouzi o úspěchy. Co slíbíte, dokážete splnit a klidně si vezmete ještě nějaké povinnosti navíc. Od 9. září vás ovlivňují paprsky Merkura, který je v úžasném trigonu s vaším znamením. Máte velké možnosti pohnout se kupředu a vybojovat si lepší pozici! Co se týče vašeho milostného života, tam se vám začíná více dařit až od 20. září, přičemž můžete potkat hodně neobvyklého člověka. Do té doby jste spíše nespokojeni a nevytváříte harmonické vztahy s opačným pohlavím. Venuše negativně ozařuje vaše znamení a dá se říct, že všechen svůj vztek přenášíte i na své protějšky. Opatrnosti dbejte i v oblasti zdraví a to zejména od 22. září. Neuškodí vám ubrat na adrenalinu a prudkosti. Jste totiž více náchylní k vyčerpání a k nechtěným úrazům.

Láska a vztahy

Budete prožívat láskyplné období plné náklonnosti a vyznání lásky, aspoň zpočátku měsíce tomu tak bude a vy si to náležitě užijete. Pak se můžete odrazovat od nových začátků nebo od nového vztahu, který vám nabídne zamilovaný muž – a nebude to váš partner.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Beran červenec 2021

Na začátku měsíce se budete posouvat dál ve vašem životě, a to jak v práci, tak …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *