Měsíční horoskop Blíženci březen 2021

Hned na začátku března zažijete nějaký posun ve vašem životě. Zajistí vám to stabilitu a klid. Budete se cítit v bezpečí. Před vámi se objeví křižovatka a musíte se rozhodnout, kterou cestou se vydáte. A to vám přinese velkou změnu a také možné hádky. Horoskop Blíženci březen 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Blíženci březen 2021

Nastupující březen odvrátí vaši pozornost směrem k materiálním hodnotám. Blíženci budou v zaměstnání poháněni touhou po penězích, a tak se mohou spolehnout na to, že jim jejich odhodlání přinese ovoce. Vidina majetku by vás na druhou stranu mohla odpojit od vašich skutečných hodnot, tak na ně nezapomínejte. Blíženci si v březnu příliš nedovolí své projevy náklonnosti projevovat na veřejnosti. Ač jsou vaše city silné, raději si romantiku necháte na doma. Dlouhodobým vztahům se tak bude dařit, avšak ti, kteří jsou doposud nezadaní, z této situace příliš vytěžit nemohou. Vztahy, které v tomto období nově vzniknou, budou čistě přátelské.Nenechte se vyvést z míry, pokud se k vám donesou nějaké pomluvy ohledně vaší osoby. Koncert vážné hudby je pro vás ten pravý relax na tento večer.

Finance a peníze

Na začátku měsíce můžete mít nějaké výdaje, které přinesou komplikace do vašeho rodinného rozpočtu.

Kariéra a zaměstnání

Až přestanete zavírat oči před problémy, které nechcete řešit, tak se vám uleví. Je nutné, abyste přijala do svého života změnu a stala se tak zodpovědnou za svůj život. Někdo z kolegů, a bude to hodně dominantní muž, vám pomůže a vy si uvědomíte své jistoty.

Horoskop březen 2021 Blíženci

Milí Blíženci, láska pro vás až do poloviny tohoto měsíce moc neznamená. Užíváte si nezávislosti a i bez partnera se cítíte výtečně. Avšak od 19. březen vás začne pronásledovat nádherný vliv Venuše láskyplně ozařující vaše znamení. Lásce tedy neutečete a na udičku si mnohé z vás chytne zajímavý a přátelský týpek. V profesi si však můžete zažít opravdu krušné období a to už od 9. březen. Komunikace na pracovišti je špatná a nemůžete se na ničem shodnout. Nepříznivá vazba Merkura s vaším znamením se vám postará o práci nad hlavu a do toho musíte zvládnout řešit konflikty i se šéfem. Máte však velké předpoklady to všechno zvládnout a i když se to zdá nejprve nemožné, dokážete potížím čelit. Určitě se také zaměřte na své zdraví, které máte až do 21. březen slabší. Žádný stres a zbytečná námaha vám za to nestojí, předvánoční shon eliminujte na minimum a zadělejte si na klidné svátky, Blíženci!

Láska a vztahy

Zažijete zamilování a lásku a také vám do vztahu přijde něco nového, něco, co se vám bude líbit. Na konci měsíce však prožijete beznaděj, a to z důvodu ukončení nějaké záležitosti, která ještě neměla být ukončena. Nesmíte být impulzivní, musíte si vše dobře promyslet.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Blíženci září 2021

Hned na začátku září vás čekají nové začátky, které budou velice nadějné a budou se …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *