Měsíční horoskop Blíženci červen 2021

Vše se v červnu zrychlí a to, co se vyřizovalo dlouhou dobu, bude vyřízené za pár minut. Také dokončíte projekty, které jste měla dlouho rozdělané. Přinese vám to velký úspěch a radost. Možná si také konečně odpočinete. Třeba potkáte nějakou velkou lásku a zamilujete se. Horoskop Blíženci červen 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Blíženci červen 2021

Pokud očekáváte klidný červen, tak se připravte na pravý opak. S příchodem léta budou Blíženci dychtit po nových informacích, což je požene stále kupředu. Díky rozšířeným obzorům budete na okolí působit komunikativně a inteligentně, avšak možná i trochu povrchně. Nenechte se tím odradit a využijte nově nabytou kapacitu k seberealizaci. Blíženci se konečně dočkají dlouhodobě očekávané pozitivní energie v oblasti kariéry. Překážky jsou úspěšně překonány, a tak právě v červnu se vyplatí investovat čas i energii do zaměstnání. Za tvrdou prací a pílí se zaručeně skrývá úspěch. Stačí vytrvat a brzy se vám naskytne možnost získat to, po čem už dlouho toužíte. Oprašte činky nebo třeba i švihadlo. Uvidíte, jaká to bude zábava. Prevence není nikdy dost, proto se prohlídky nebojte a neodkládejte ji.

Finance a peníze

Peníze tento měsíc přijdou ve spojitosti s vaší prací a budete opravdu spokojená.

Kariéra a zaměstnání

V práci pocítíte pohodu a klid už na začátku měsíce. Nebo si vezmete dovolenou a konečně si odpočinete. V půlce měsíce vás čeká nová práce, kterou vám nabídne nějaká velice energická a pracovitá žena.

Horoskop červen 2021 Blíženci

Milí Blíženci, láska pro vás až do poloviny tohoto měsíce moc neznamená. Užíváte si nezávislosti a i bez partnera se cítíte výtečně. Avšak od 19. červen vás začne pronásledovat nádherný vliv Venuše láskyplně ozařující vaše znamení. Lásce tedy neutečete a na udičku si mnohé z vás chytne zajímavý a přátelský týpek. V profesi si však můžete zažít opravdu krušné období a to už od 9. červen. Komunikace na pracovišti je špatná a nemůžete se na ničem shodnout. Nepříznivá vazba Merkura s vaším znamením se vám postará o práci nad hlavu a do toho musíte zvládnout řešit konflikty i se šéfem. Máte však velké předpoklady to všechno zvládnout a i když se to zdá nejprve nemožné, dokážete potížím čelit. Určitě se také zaměřte na své zdraví, které máte až do 21. červen slabší. Žádný stres a zbytečná námaha vám za to nestojí, předvánoční shon eliminujte na minimum a zadělejte si na klidné svátky, Blíženci!

Láska a vztahy

Doma řešíte už poněkolikáté záležitost, která měla být už dávno vyřešená. Pokuste se tentokrát si vše vyříkat a přestaňte se vracet do minulosti. Může to váš vztah poznamenat a nebudete se ani jeden cítit dobře. Usmíření na dovolené je ideální.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Blíženci září 2021

Hned na začátku září vás čekají nové začátky, které budou velice nadějné a budou se …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *