Měsíční horoskop Blíženci červenec 2021

Začátkem měsíce můžete začít něco nového nebo dostanete nabídku nové práce. Poté však budete zavírat před všemi potížemi oči a nebudete chtít nic řešit. Někdo vás začne manipulovat, aby vás dostal, kam potřebuje. Dejte si pozor, může se jednat o sex. Na konci měsíce bude někdo žárlit. Horoskop Blíženci červenec 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Blíženci červenec 2021

Červenec Blíženci přivítají ve znamení otevřené komunikace. Jestliže už nějakou dobu toužíte po vážné známosti, tak je velká pravděpodobnost, že se vám vaše přání brzy vyplní. Merkur ve Lvu vám dodá skvělé vyjadřovací schopnosti, díky kterým dokážete pobavit jakékoliv publikum. Na druhou stranu však můžete postrádat smysl pro zdravou kritiku. Hvězdy slibují Blížencům velkou šanci, co se vztahů týče. Ve vašem životě se objeví zajímavý člověk a jeho společnost vás doslova pohltí. Ihned si padnete do noty a společné trávení večerů se tak zdá jakoby samozřejmé. Ve společnosti svého protějšku jste krásně uvolnění. Nezapomeňte však v červenci věnovat dostatek pozornost také práci. Sáhnete si skoro až na dno, ale na druhou stranu zjistíte, že jste mnohem silnější, než jste si třeba mysleli. Pokud chcete zhubnout, měli byste omezit hlavně tvrdý alkohol.

Finance a peníze

Čeká vás něco nového, nová možnost výdělku, a budete plná vášně. Osud je na vaší straně.

Kariéra a zaměstnání

Od začátku července budete navazovat na to hezké z minulosti. Pozor na flirt v práci, který by mohl přijít v půlce měsíce. Pak je před vámi rozhodování, zda se s někým setkat, nebo ne. Na konci měsíce vás čeká hodně práce a zastavíte se opravdu až na konci měsíce.

Horoskop červenec 2021 Blíženci

Milí Blíženci, říjen pro vás připravuje krásné zážitky a zelenou má především oblast lásky! Zejména do 7. červenec máte šanci zamilovat se do člověka, který zbožňuje váš úžasný smysl pro humor. Příjemný postoj Venuše k vašemu znamení signalizuje bytost, která má schopnost vás okouzlit a strhnout. Planety vám přejí rovněž v pracovní oblasti. Od 4. červenec je Mars v příznivém vztahu s vaším znamením, takže si u nadřízeného pěkně šplhnete! Vaše pracovitost ho může velmi zaujmout a motivovat ho k odměně. Tu si skutečně zasloužíte, protože odvádíte velmi dobrý výkon, a to jak po fyzické stránce, tak i po mentální. Připravte se také na velký příval energie, a to hlavně do 22. červenec. Do té doby je totiž Slunce v trigonu s vaším znamením, jste aktivní a neznáte únavu. Avšak pozor na drobné komplikace v rodině, a to zejména kolem 30. červenec. Přece jen může vystrčit růžky podrážděnost a s ní ruku v ruce zbytečné třenice.

Láska a vztahy

Začátkem července přijde velká změna týkající se beznaděje vašeho partnera z toho, že nic neřešíte. Poté bude chtít přestat cokoliv řešit on a začne před problémy zavírat oči. Pak se však vše změní a on vám dá najevo jistotu a stabilitu a bude pracovat na vašem vztahu.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Blíženci září 2021

Hned na začátku září vás čekají nové začátky, které budou velice nadějné a budou se …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *