Měsíční horoskop Blíženci duben 2021

Začátkem měsíce se potkáte se ženou, která hodně přemýšlí hlavou a méně srdcem, což vás hodně překvapí. Vy jste citlivý jedinec a tohle vám přijde hodně tvrdé jednání. Uvědomíte si, že něco ve vašem životě byl jen sen a iluze a ukončíte to. Konec měsíce je o tajemství. Horoskop Blíženci duben 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Blíženci duben 2021

Duben vás opět vtáhne do víru vztahů. Blíženci si nyní budou užívat společnosti všech svých nejbližších a díky své otevřenosti najdou s každým společnou řeč. Kvůli tomu by mohla být ohrožena vaše schopnost objektivního rozhodování. Až tedy budete stát před nějakou důležitou volbou, dejte si čas na rozmyšlenou. V dubnu bude podle horoskopu výhodné soustředit pozornost na kariéru. Blížencům, kteří prahnou po pozornosti a společnosti opačného pohlaví, se naopak v těchto dnech příliš dařit nebude. Aktivita, kterou byste měli vyplnit volný čas je rozvoj své osobnosti nebo fyzické kondice. Můžete to brát jako investici do budoucna. Pokud jsou spolupracovníci nepříjemní, oplaťte jim stejnou kartou. Nebuďte ušlápnutí a nenechte si líbit jednání, které se vám nelíbí.Zvažte situaci a uspořádejte si priority. Stresovat se kvůli zbytečnostem nemá smysl, navíc je to zdraví škodlivé.

Finance a peníze

Máte nějaký problém, zavíráte oči před změnou, která k vám přichází, a to vám přináší beznaděj. Řešte to hned.

Kariéra a zaměstnání

Už na začátku dubna pocítíte velkou změnu týkající se něčeho nového ve vašem životě. Může se jednat o nový vztah nebo s partnerem začnete novou práci. V každém případě vám to přinese stabilitu. Poté začnete zavírat oči před láskou a tak to vydržíte až do konce dubna.

Horoskop duben 2021 Blíženci

Milí Blíženci, říjen pro vás připravuje krásné zážitky a zelenou má především oblast lásky! Zejména do 7. duben máte šanci zamilovat se do člověka, který zbožňuje váš úžasný smysl pro humor. Příjemný postoj Venuše k vašemu znamení signalizuje bytost, která má schopnost vás okouzlit a strhnout. Planety vám přejí rovněž v pracovní oblasti. Od 4. duben je Mars v příznivém vztahu s vaším znamením, takže si u nadřízeného pěkně šplhnete! Vaše pracovitost ho může velmi zaujmout a motivovat ho k odměně. Tu si skutečně zasloužíte, protože odvádíte velmi dobrý výkon, a to jak po fyzické stránce, tak i po mentální. Připravte se také na velký příval energie, a to hlavně do 22. duben. Do té doby je totiž Slunce v trigonu s vaším znamením, jste aktivní a neznáte únavu. Avšak pozor na drobné komplikace v rodině, a to zejména kolem 30. duben. Přece jen může vystrčit růžky podrážděnost a s ní ruku v ruce zbytečné třenice.

Láska a vztahy

Na začátku měsíce prožijete nějaké setkání, kdy váš partner bude o věcech přemýšlet a bude se rozhodovat, zda se do vás zamiluje. Už v půlce měsíce se z něho stane trvalý partner, který vám přinese stabilní vztah a velkou lásku. Můžete se na něj spolehnout.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Blíženci září 2021

Hned na začátku září vás čekají nové začátky, které budou velice nadějné a budou se …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *