Měsíční horoskop Blíženci květen 2021

Měsíc lásky začnete s láskou – začátkem chození nebo začátkem lásky. A budete si měsíc lásky užívat. Potkala jste totiž svůj splněný sen a to vás uspokojuje a těší. V půlce měsíce přijde období, kdy začnete odpočívat a nebudete nic řešit. Na konci měsíce si uvědomíte, že vše byla jen iluze. Horoskop Blíženci květen 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Blíženci květen 2021

Vaše pozornost bude po celý květen upřená především na lásku a vztahy. Blíženci budou v této době naladěni na vlnu svého srdce, a tak se neubrání impulzivnímu jednání. Druhá polovina měsíce vaše prožitky ještě umocní. Využijte této vnímavosti k různým kulturním zážitkům jako návštěvě divadla či koncertu vašeho oblíbeného umělce. Květen přinese obrat o sto-osmdesát stupňů. Hvězdy budou konečně Blížencům nakloněny v otázkách lásky. Dlouhodobé vztahy, které dříve v letošním roce možná zažívaly útlum a drobné problémy, opět ožijí a rozkvetou. Pouto mezi vámi bude nyní velmi silné. Šance se dočkají také nezadaní jedinci. Nebojte se vyrazit do společnosti. Co můžeš udělat teď, neodkládej na zítra. Právě v této chvíli to platí dvojnásob. Klidně si déle pospěte, budete mít na den více energie.

Finance a peníze

Zamilovaný muž, který má deprese, vám může přinést dostatek peněz.

Kariéra a zaměstnání

Na začátku měsíce vás budou v práci nutit k nějaké rychlé akci, což vám přinese velké deprese a neštěstí a nebudete si vědět rady. Odhalíte však i nějaké tajemství, které je spojeno s vaší prací, a uvědomíte si, že vše, co jste si plánovala, je jen iluze, není to realita.

Horoskop květen 2021 Blíženci

Milí Blíženci, doprodiní vám až do 19. květen činí fantastické postavení Marse k vašemu znamení. To znamená, že se o mnohé věci dokážete postarat a vyřídit je sami s velkou bravurností. V práci se pořádně předvedete a vaše výborné výsledky vám zajistí velký úspěch, na který se připravte zejména kolem 13. květen. Drobné rozpaky zažíváte spíše v lásce, kde si nejste úplně jistí svým novým objevem. Negativní postoj Venuše k vašemu znamení vnáší do vašeho láskyplného života adrenalin a vzrušení. Všechno však narušuje rozdílný pohled na život a na prožívání lásky. Ve finanční sféře můžete zase naletět osobě, které zpočátku velmi důvěřujete. Ta vám totiž může slíbit něco, co pak nedokáže splnit. Raději si své finance dobře hlídejte a nepůjčujte žádné vysoké částky. Také se od 22. květen zaměřte na svou oslabenou energii. Vaše sklony k přetahování jsou nepřiměřené a díky tomu jste více unaveni.

Láska a vztahy

Pozor na žárlivost, hned na začátku měsíce můžete ve vztahu žárlit, a to se vám nebude líbit. Vše se uklidní a prožijete pohodu a klid. Koncem měsíce budete mít pocit beznaděje, někdo vás začne odrazovat od vztahu, ale nemyslí to s vámi dobře, dejte si pozor.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Blíženci září 2021

Hned na začátku září vás čekají nové začátky, které budou velice nadějné a budou se …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *