Měsíční horoskop Blíženci leden 2022

Nevíte, co chcete a co od druhých můžete očekávat. Potřebujete zbořit staré základy, které jsou nefunkční, a postavit nové, které vám přinesou jistotu a klid. Což by se vám tento měsíc mělo podařit. Na konci měsíce už budete vědět, kam míříte, a čekají vás samé schůzky a setkání. Horoskop Blíženci leden 2022 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Blíženci leden 2022

Blíženci se mohou připravit na to, že jejich leden se bude točit především kolem vztahů. Sice se v tomto období budete zaměřovat hlavně na sebevzdělávání, avšak Venuše vám do života přinese jedince se stejnými zájmy, což vás velice sblíží. Pozor, abyste si milostné románky nenechali příliš stoupnout do hlavy!Rozjezd nového roku bude pro Blížence poněkud pomalejší. Nemůžete tak v lednu očekávat jakékoliv zlomové události či úspěchy. V kariéře bude situace stabilní. Pokud pomýšlíte na pracovní postup, budete si muset ještě chvíli počkat. V tomto období je také důležité, abyste dbali na své zdraví a nepodceňovali prevenci. Nebuďte „splachovací“ nenechte si líbit takové zacházení. Postavte se za svá práva. Poslední dobou je vaše zdraví pevné, jen ho nezačněte pokoušet. Mohli byste si zadělat na vážné problémy.

Finance a peníze

Vaše finanční situace se moc nezmění, a tak si s tím budete skoro celý měsíc lámat hlavu, nakonec to vše vyřešíte bez námahy, protože vám pomůže osud.

Kariéra a zaměstnání

Na začátku měsíce pocítíte velkou vášeň a odhodlání vrhnout se do pracovních záležitostí. Čekají vás i nějaká jednání. V půlce měsíce se však objeví překážky, které budou spojené s úřady a jinými institucemi, a vy zaznamenáte kvůli nějakému muži ztráty. Na konci měsíce vás čeká hodně pracovních cest, plno manipulace, ale i přízně osudu.

Horoskop leden 2022 Blíženci

Milí Blíženci, říjen pro vás připravuje krásné zážitky a zelenou má především oblast lásky! Zejména do 7. leden máte šanci zamilovat se do člověka, který zbožňuje váš úžasný smysl pro humor. Příjemný postoj Venuše k vašemu znamení signalizuje bytost, která má schopnost vás okouzlit a strhnout. Planety vám přejí rovněž v pracovní oblasti. Od 4. leden je Mars v příznivém vztahu s vaším znamením, takže si u nadřízeného pěkně šplhnete! Vaše pracovitost ho může velmi zaujmout a motivovat ho k odměně. Tu si skutečně zasloužíte, protože odvádíte velmi dobrý výkon, a to jak po fyzické stránce, tak i po mentální. Připravte se také na velký příval energie, a to hlavně do 22. leden. Do té doby je totiž Slunce v trigonu s vaším znamením, jste aktivní a neznáte únavu. Avšak pozor na drobné komplikace v rodině, a to zejména kolem 30. leden. Přece jen může vystrčit růžky podrážděnost a s ní ruku v ruce zbytečné třenice.

Láska a vztahy

Překážky, které jste zažívala už ke konci minulého měsíce, se změní a vy je všechny překonáte. V půlce měsíce se vše urychlí a přijde něco nového, co vám přinese vášeň a lásku. Osud vám tento měsíc bude v oblasti vztahů hodně nakloněn a vy urovnáte všechny spory.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Blíženci září 2021

Hned na začátku září vás čekají nové začátky, které budou velice nadějné a budou se …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *