Měsíční horoskop Blíženci listopad 2021

Nic se dlouho nedělo, ale v listopadu můžete zažít velké změny. Nebudou se odehrávat na začátku měsíce, kdy si ještě budete užívat klid a pohodu, ale až od půlky měsíce. Změny to jsou velice pozitivní a vám se splní nějaké sny v souvislosti s prací. Ke konci měsíce se můžete odstěhovat. Horoskop Blíženci listopad 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Blíženci listopad 2021

Listopad ve vašem životě nastolí vážnost. Blíženci mohou v tomto období zapomenout na jakýkoliv hněv, vášeň či nadšení a jejich okolí je kvůli tomu bude vnímat dost chladně. Jediné, co vám rozproudí krev v žilách, může být nespravedlnost. Tehdy odhodíte vše stranou a postavíte se za osobu v bezpráví.V listopadu se Blíženci mohou spolehnout na podporu rodiny. Jakékoliv nesnáze překonáte o to snadněji, pokud své břímě nebudete muset nést sami. Dovolte lidem ve svém okolí, aby vám pomohli. V tomto období se také může objevit časté střídání nálad. Frustraci si nejlépe vybijete při sportu. Nebuďte smutní nebo se nevztekejte, pokud vám jednou úkol nejde. To se stane každému. Váš jing a jang jsou právě v rovnováze, vysíláte pozitivní energii.

Finance a peníze

Máte dostatek peněz na věc, kterou si chcete pořídit už měsíce, možná je čas si to koupit.

Kariéra a zaměstnání

V práci začátkem měsíce zboříte špatné a nefunkční základy a postavíte nové, funkční a především pevné. V půlce měsíce vás čeká vyřešení všech věcí z minulosti a dořešení starých projektů. Z čehož se na konci měsíce budete radovat a přinese vám to i něco nového.

Horoskop listopad 2021 Blíženci

Milí Blíženci, doprodiní vám až do 19. listopadu činí fantastické postavení Marse k vašemu znamení. To znamená, že se o mnohé věci dokážete postarat a vyřídit je sami s velkou bravurností. V práci se pořádně předvedete a vaše výborné výsledky vám zajistí velký úspěch, na který se připravte zejména kolem 13. listopadu. Drobné rozpaky zažíváte spíše v lásce, kde si nejste úplně jistí svým novým objevem. Negativní postoj Venuše k vašemu znamení vnáší do vašeho láskyplného života adrenalin a vzrušení. Všechno však narušuje rozdílný pohled na život a na prožívání lásky. Ve finanční sféře můžete zase naletět osobě, které zpočátku velmi důvěřujete. Ta vám totiž může slíbit něco, co pak nedokáže splnit. Raději si své finance dobře hlídejte a nepůjčujte žádné vysoké částky. Také se od 22. listopadu zaměřte na svou oslabenou energii. Vaše sklony k přetahování jsou nepřiměřené a díky tomu jste více unaveni.

Láska a vztahy

Stabilní muž, nejspíše váš partner, vám už na začátku měsíce pomůže v něčem, co řešíte delší dobu. Bude vás informovat a přinášet pozitivní zprávy a vy pocítíte klid a stabilitu. Ke konci měsíce už budete mít všeho hojnost a také trpělivost počkat si na to ostatní.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Blíženci červenec 2021

Začátkem měsíce můžete začít něco nového nebo dostanete nabídku nové práce. Poté však budete zavírat …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *