Měsíční horoskop Blíženci prosinec 2021

Myšlenka pro rok 2021: „Přání se plní, a to přesně podle objednávky.“
Důležitá data pro vás na rok 2021: 5. 6., 30. 8., 24. 10., 9. 12.
Váš šťastný měsíc pro rok 2021: únor
Nepříznivý měsíc 2021: listopad
Horoskop Blíženci prosinec 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Blíženci prosinec 2021

Poslední měsíc letošního roku se opět obrátí na stranu lásky. Blíženci se tak mohou těšit na prosinec prožitý v příjemné společnosti rodiny, partnera i blízkých přátel. Hvězdy jsou vám zkrátka nakloněny, takže pokud už dlouho uvažujete o tom, že byste učinili velký krok vpřed, tak nastal ten pravý čas. Poslední měsíc roku si nejvíce užijete ve společnosti přátel, zde nejlépe zapomenete na všední problémy. Nic však nesmí přesahovat únosné meze. I s blížícími se svátky musí Blíženci zůstat realističtí. Myslete v prosinci také na své zdraví. Pokud je venku chladno, dbejte na dostatečně teplé oblečení, jinak riskujete nachlazení, či dokonce něco horšího. Dejte si záležet na večeři. Připravte si zážitek a rozmazlujte své chuťové pohárky. I když jste unavení, neměli byste vynechat večerní hygienu. Jeden den se sice nic nestane, ale dlouhodobě vám to nesvědčí.

Finance a peníze

Už začátkem nového roku si uvědomíte, že jste si dost našetřili nebo vám prostě zbyly peníze ještě z loňska. A špatně se vám nepovede ani v dalších měsících. Dokonce můžete vydělat nebo získat větší obnos peněz, což vám udělá radost. Na jaře začnete přemýšlet, jak dobře peníze investovat, a začnete se hodně rozhodovat. Na podzim už budete mít své jisté a vaše finanční situace vás naprosto uspokojí. Dokonce možná pojedete i na nějakou dovolenou. Konec roku však je o výdajích, ale vy před tím budete zavírat oči.

Kariéra a zaměstnání

V začátcích roku vám v práci velice zřetelně pomůže nějaký zamilovaný muž. Může to být váš partner, ale také kolega. Pozor pouze na manipulaci a jeho žárlivost, protože budete často mimo na cestách, a to se mu nebude líbit. Na jaře dostanete novou pracovní nabídku nebo se vám podaří si splnit pracovní sen. Budete se cítit jako vítězové a dlouho oslavovat – a ono bude i co oslavovat. Něco skvělého vám prostě vyjde. Na podzim přijdou hádky, nedorozumění a komplikace a to vše kvůli tomu, že budete velice přepracovaní a unavení. Navíc začnete mít pocit, že před vámi někdo něco tají. Na konci roku vám nějaký/á muž/žena, co hodně přemýšlí, pomůže k jistotě a spokojenosti, protože vás bude milovat.

Horoskop prosinec 2021 Blíženci

Milí Blíženci, láska pro vás až do poloviny tohoto měsíce moc neznamená. Užíváte si nezávislosti a i bez partnera se cítíte výtečně. Avšak od 19. prosince vás začne pronásledovat nádherný vliv Venuše láskyplně ozařující vaše znamení. Lásce tedy neutečete a na udičku si mnohé z vás chytne zajímavý a přátelský týpek. V profesi si však můžete zažít opravdu krušné období a to už od 9. prosince. Komunikace na pracovišti je špatná a nemůžete se na ničem shodnout. Nepříznivá vazba Merkura s vaším znamením se vám postará o práci nad hlavu a do toho musíte zvládnout řešit konflikty i se šéfem. Máte však velké předpoklady to všechno zvládnout a i když se to zdá nejprve nemožné, dokážete potížím čelit. Určitě se také zaměřte na své zdraví, které máte až do 21. prosince slabší. Žádný stres a zbytečná námaha vám za to nestojí, předvánoční shon eliminujte na minimum a zadělejte si na klidné svátky, Blíženci!

Láska a vztahy

Začátkem roku váš partner začne hodně přemýšlet a budete mít pocit, že je studený a nepřístupný. On totiž dlouho před něčím zavíral oči a to se mu vrátilo zpět. Uvědomí si, že musí začít jednat, což se mu i podaří. Začne řešit všechny vaše problémy a ty povedou k lásce. Bude však plný beznaděje a vy mu musíte pomoct. Na jaře vám pomůže osud a mnoho věcí za vás srovná, aniž byste pro to něco museli udělat. V létě prožijete hezké chvilky plné odpočinku na dovolené a užijete si jeden druhého. Pokud chcete otěhotnět, tak je ten nejlepší čas. Podzim bude spíše odpočinkový a klidný. Na konci roku si dejte pozor na hádky a nepříjemnosti, hrozí i možnost rozchodu, a to zbytečného a impulzivního.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Blíženci červenec 2021

Začátkem měsíce můžete začít něco nového nebo dostanete nabídku nové práce. Poté však budete zavírat …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *