Měsíční horoskop Blíženci říjen 2021

V říjnu budete řešit nejen partnerské vztahy, ale i vztahy přátelské. V práci budete tak zaneprázdněná, že nebudete vědět, co dřív. Ve vztazích si dejte pozor na to, co jste dlouho odkládala a neřešila, protože přišel čas otevřít témata, která vypadají náročně, ale jsou nakonec k řešení jednoduchá. Dejte se do toho. Horoskop Blíženci říjen 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Blíženci říjen 2021

Říjen s sebou přinese rovnováhu, kterou Blíženci pocítí zejména v partnerských vztazích. Všude prostupující klid a harmonie ve vás probudí opravdové štěstí a vy si tak začnete své drahé polovičky skutečně vážit. Vaší slabinou by v tomto měsíci mohla být nerozhodnost, a to zejména když dojde na velké změny.Říjen můžete na plno věnovat své drahé polovičce a vynahradit jí tak například dřívější absence. Stabilita v oblasti pracovního života Blížencům nadále poskytuje dostatek volného času. Věnovat se můžete také rozjímání, hodnocení přešlých událostí a utřídění myšlenek. S čistou hlavou se pak budete cítit ještě lépe. Když si všimnete chybičky, které se dopustil váš šéf, neventilujte to před ostatními, řekněte mu to později „beze svědků“.Navštivte příbuzné, zjistíte co se děje nového a příjemně proklábosíte celý podvečer.

Finance a peníze

Peníze vás nemusí trápit, hodně jste se snažila a to s sebou nese i nějaké výsledky, hlavně finanční.

Kariéra a zaměstnání

Celý říjen budete jen pracovat, a to dost intenzivně. Na začátku měsíce se s něčím rozloučíte, může to být i vaše práce, ale pak vám nějaký muž zase něco nabídne a začnete o tom přemýšlet. Potom přijde další stabilnější muž a přinese vám skvělou práci, která se neodmítá.

Horoskop říjen 2021 Blíženci

Milí Blíženci, říjen pro vás připravuje krásné zážitky a zelenou má především oblast lásky! Zejména do 7. října máte šanci zamilovat se do člověka, který zbožňuje váš úžasný smysl pro humor. Příjemný postoj Venuše k vašemu znamení signalizuje bytost, která má schopnost vás okouzlit a strhnout. Planety vám přejí rovněž v pracovní oblasti. Od 4. října je Mars v příznivém vztahu s vaším znamením, takže si u nadřízeného pěkně šplhnete! Vaše pracovitost ho může velmi zaujmout a motivovat ho k odměně. Tu si skutečně zasloužíte, protože odvádíte velmi dobrý výkon, a to jak po fyzické stránce, tak i po mentální. Připravte se také na velký příval energie, a to hlavně do 22. října. Do té doby je totiž Slunce v trigonu s vaším znamením, jste aktivní a neznáte únavu. Avšak pozor na drobné komplikace v rodině, a to zejména kolem 30. října. Přece jen může vystrčit růžky podrážděnost a s ní ruku v ruce zbytečné třenice.

Láska a vztahy

Hned na začátku měsíce začne partner řešit nějaké svoje záležitosti a nebude se vám věnovat. Zavřete před tím oči a neřešte to. Pak se najednou objeví mnoho jeho aktivit a on se bude snažit navázat na minulost a být s vámi v pohodě; začnete spolu i flirtovat.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Blíženci září 2021

Hned na začátku září vás čekají nové začátky, které budou velice nadějné a budou se …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *