Měsíční horoskop Blíženci srpen 2021

Začátkem srpna se budete rozhodovat, jak naložíte se svou prací a svým vztahem. U vztahu vám pomůže menší letní flirt, který můžete zažít už na začátku srpna, a už v půlce srpna budete cítit zamilovanost. Přijde vaše rozhodování spojené s prací, protože budete mít další nabídku, což přinese vnitřní boj. Horoskop Blíženci srpen 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Blíženci srpen 2021

Blíženci se mohou spolehnout na to, že jejich vztahy s rodinou i partnerem budou harmonické po celý srpen. S loajalitou nebudete mít sebemenší problém a o svých blízkých budete mluvit jen v dobrém světle, a to i mimo jejich přítomnost. Jediné, co by vaši pohodu mohlo rozhodit, je přehnaná žárlivost. Pokud již dlouho toužíte po změně, nyní je ten pravý čas s tím něco udělat. Srpen je nabitý pozitivní energií ve všech oblastech. Blížencům se tak bude dařit, na co sáhnou. Zužitkovat toho skvěle můžete například v kariéře. Ostatní už žijí prázdninovou náladou, vy však ve svém úsilí nepolevujete. Tak rádi byste si odpočinuli, ale dovolená v této chvíli nepřichází v úvahu. Budete muset ještě chvíli zabojovat.Čerstvý vzduch vám zajisté prospěje. Hlavně před spaním. Usnete, jako když vás do vody hodí.Není divu, že se cítíte výborně. Váš nový životní styl vám velmi prospívá.

Finance a peníze

S financemi nebudete mít žádný problém. Jediné, na co si dejte pozor, je ztráta peněženky i s doklady. To by vám mohlo hodně zkomplikovat život.

Kariéra a zaměstnání

Začátkem měsíce vás čeká přímo vášeň pro práci a dokonce začnete nějaký nový projekt nebo přijde nabídka nové práce, kterou vám okolí bude závidět. Budete trochu bojovat sama se sebou, abyste všechno zvládla, ale bude vás to bavit.

Horoskop srpen 2021 Blíženci

Milí Blíženci, doprodiní vám až do 19. srpen činí fantastické postavení Marse k vašemu znamení. To znamená, že se o mnohé věci dokážete postarat a vyřídit je sami s velkou bravurností. V práci se pořádně předvedete a vaše výborné výsledky vám zajistí velký úspěch, na který se připravte zejména kolem 13. srpen. Drobné rozpaky zažíváte spíše v lásce, kde si nejste úplně jistí svým novým objevem. Negativní postoj Venuše k vašemu znamení vnáší do vašeho láskyplného života adrenalin a vzrušení. Všechno však narušuje rozdílný pohled na život a na prožívání lásky. Ve finanční sféře můžete zase naletět osobě, které zpočátku velmi důvěřujete. Ta vám totiž může slíbit něco, co pak nedokáže splnit. Raději si své finance dobře hlídejte a nepůjčujte žádné vysoké částky. Také se od 22. srpen zaměřte na svou oslabenou energii. Vaše sklony k přetahování jsou nepřiměřené a díky tomu jste více unaveni.

Láska a vztahy

Ve vašem vztahu je teď vše zalité sluncem. Na dovolené jste si všichni odpočinuli, navíc se snažíte podnikat výlety i o víkendech a rodina to ocení. Koncem měsíce můžete někoho zajímavého potkat a trochu vám to pomotá hlavu.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Blíženci červenec 2021

Začátkem měsíce můžete začít něco nového nebo dostanete nabídku nové práce. Poté však budete zavírat …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *