Měsíční horoskop Blíženci únor 2021

Únor je pro vás velice úspěšný měsíc, bude se vám dařit ve všech rovinách. Dokončíte vše, co jste si předsevzala, a také můžete potkat velkou lásku nebo se vám splní nějaký váš sen. Jediné, s čím se budete potýkat, je závist okolí. Nesnažte se to vyřešit, prostě to ignorujte. Horoskop Blíženci únor 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Blíženci únor 2021

Přátelský a chápavý přístup vám z hlediska kariéry zajistí velice úspěšný únor. Díky postavení Slunce ve Vodnáři budou mít Blíženci otevřenou mysl, ale když bude třeba, nebudou mít problém stát si za svým názorem. Rodinné i partnerské vztahy nyní zůstávají harmonické bez jakékoliv větší snahy. Ač je touha bojovat za vlastní přesvědčení v únoru velmi silná. Každý Blíženec by měl pamatovat, že v tomto období bude výhodnější ustoupit. Když svět zhodnotíte opravdu realisticky, uvidíte, co se vyplatí a co naopak ne. Některé věci mají zkrátka svůj čas. Věnovat byste se měli také svému partnerovi a přátelům. Monotematická práce vás může téměř ukolébat ke spánku. Raději si dejte pauzu. Není divu, že se cítíte výborně. Váš nový životní styl vám velmi prospívá.

Finance a peníze

Na začátku dostanete možnost nového výdělku a ten se vám bude velice líbit, následně uzavřete nějaké finance z minulosti nebo zaplatíte dluh.

Kariéra a zaměstnání

Čeká vás nová pracovní nabídka nebo dostanete nějaký nový projekt v rámci vaší stávající práce. Bude to něco velkého a nadchne vás to. Jen to bude vyžadovat velké nasazení. Trochu spějete k tomu, že máte na práci závislost, dejte si na to pozor. Ke konci měsíce nebudete vědět, co chcete.

Horoskop únor 2021 Blíženci

Milí Blíženci, doprodiní vám až do 19. únor činí fantastické postavení Marse k vašemu znamení. To znamená, že se o mnohé věci dokážete postarat a vyřídit je sami s velkou bravurností. V práci se pořádně předvedete a vaše výborné výsledky vám zajistí velký úspěch, na který se připravte zejména kolem 13. únor. Drobné rozpaky zažíváte spíše v lásce, kde si nejste úplně jistí svým novým objevem. Negativní postoj Venuše k vašemu znamení vnáší do vašeho láskyplného života adrenalin a vzrušení. Všechno však narušuje rozdílný pohled na život a na prožívání lásky. Ve finanční sféře můžete zase naletět osobě, které zpočátku velmi důvěřujete. Ta vám totiž může slíbit něco, co pak nedokáže splnit. Raději si své finance dobře hlídejte a nepůjčujte žádné vysoké částky. Také se od 22. únor zaměřte na svou oslabenou energii. Vaše sklony k přetahování jsou nepřiměřené a díky tomu jste více unaveni.

Láska a vztahy

Nevíte, co chcete, a tak to je obtížné specifikovat i pro vašeho partnera. Snažte se mu vše vysvětlit a on to pochopí. V půlce měsíce se nějaká záležitost urychlí a vy z toho budete mít radost, protože vám to přinese stabilitu a klid. Užijete si jeden druhého.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Blíženci září 2021

Hned na začátku září vás čekají nové začátky, které budou velice nadějné a budou se …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *