Měsíční horoskop Blíženci září 2021

Hned na začátku září vás čekají nové začátky, které budou velice nadějné a budou se týkat různých oblastí vašeho života. Uvědomíte si, že věci jdou tak, jak jste si přála. Přijde i pro vás velice příznivá a radostná, ale hlavně velice překvapivá akce. A přinese vám lásku a náklonnost. Horoskop Blíženci září 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Blíženci září 2021

Ačkoliv jsou Blíženci obvykle novými a neznámými věcmi spíše přitahováni, v září tomu bude přesně naopak. Úplně nejlépe vám bude v rodinném zázemí, které vás ochrání před všemi překážkami, kterých se obáváte. Úlevu najdete v manuální práci, což můžete využít třeba k důkladnému úklidu vašeho domova. Hvězdy napovídají, že vztahům se v září bude nadále dařit. S partnerem si budete užívat souznění ve dvou. Rozumět si budete téměř beze slov. Blíženci se mohou těšit také na stabilní období v kariéře. Žádné problémy vám teď hrozit nebudou. Svůj volný čas tak například můžete věnovat i rodině. Zjistěte, zda někdo nemá problémy. Poslouchejte své zažívání. Víte, že vám nedělá dobře, když se přejídáte nebo jíte ve spěchu.

Finance a peníze

Čeká vás pohoda a klid v oblasti vašich financí, ale budete se i rozhodovat a vše dopadne skvěle.

Kariéra a zaměstnání

Pozor na manipulaci, někdo vás bude manipulovat a vy s tím budete bojovat. Vypadá to pro vás hodně nepříjemně. Ale vše se změní a vy pocítíte stabilitu a klid. Dokonce můžete dostat novou pracovní nabídku. Nebo v práci dostanete nový, velice zajímavý projekt.

Horoskop září 2021 Blíženci

Milí Blíženci, láska pro vás až do poloviny tohoto měsíce moc neznamená. Užíváte si nezávislosti a i bez partnera se cítíte výtečně. Avšak od 19. září vás začne pronásledovat nádherný vliv Venuše láskyplně ozařující vaše znamení. Lásce tedy neutečete a na udičku si mnohé z vás chytne zajímavý a přátelský týpek. V profesi si však můžete zažít opravdu krušné období a to už od 9. září. Komunikace na pracovišti je špatná a nemůžete se na ničem shodnout. Nepříznivá vazba Merkura s vaším znamením se vám postará o práci nad hlavu a do toho musíte zvládnout řešit konflikty i se šéfem. Máte však velké předpoklady to všechno zvládnout a i když se to zdá nejprve nemožné, dokážete potížím čelit. Určitě se také zaměřte na své zdraví, které máte až do 21. září slabší. Žádný stres a zbytečná námaha vám za to nestojí, předvánoční shon eliminujte na minimum a zadělejte si na klidné svátky, Blíženci!

Láska a vztahy

Partner je pro vás stabilní chlap vašeho života, to si uvědomíte hned na začátku měsíce. Přinese vám hojnost všeho, co si jen budete přát, ale musíte se naučit s ním mluvit. Začnete před něčím zavírat oči, což vám přinese spíš potíže. Na konci měsíce váš partner udělá něco moc hezkého.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Blíženci červenec 2021

Začátkem měsíce můžete začít něco nového nebo dostanete nabídku nové práce. Poté však budete zavírat …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *