Měsíční horoskop Býk březen 2021

Na začátku měsíce je vše zahaleno tajemstvím a vy nebudete vědět, proč nemůžete na některé věci přijít, vše má ale svůj důvod. Následně přijde stabilita a klid a vy začnete prožívat pohodu. Navíc se přidá láska, přímo zamilovanost, přesto nebudete chtít některé věci vidět, ale přitažlivost k partnerovi vás opět zastihne na konci měsíce. Horoskop Býk březen 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Býk březen 2021

Březen odsune milostné vztahy stranou a do popředí přivede ty přátelské. Býk se nyní nebude bát ukázat svou pravou tvář, čímž k sobě přitáhne řadu zajímavých lidí. Přestože se cítíte uvolněnější než kdy dříve, stále buďte obezřetní – nemůžete počítat s tím, že s vámi bude každý jednat upřímně.Březen přinese Býkům porci pozitivní energie hlavně, co se vztahů týče. Ti z vás, kteří jsou doposud nezadaní, budou mít velkou šanci se seznámit. Jen se nesmíte bát vyrazit ven. V kariéře vás teď čeká stabilita, proto můžete ve svém snažení lehce polevit. Velké pracovní nasazení vám teď rozhodně výhodu nepřinese. Klidně začněte plánovat budoucnost. V těchto dnech jsou hvězdy ve stálém postavení. Žádného rozhodnutí nebudete litovat. Měli byste se snažit posílit svou imunitu. Právě v těchto dnech jste vysoce náchylní. Nespoléhejte však na umělé přípravky.

Finance a peníze

Peníze vám nebudou chybět, a to jak na začátku měsíce, tak na jeho konci, vše poběží tak, jak má.

Kariéra a zaměstnání

V práci se budou věci dít tak, jak mají. Vše je v rukách osudu a vy si to hned na začátku měsíce uvědomíte. Čeká vás nová práce nebo něco nového, co jste ještě nedělala. Něco zahalí tajemství. Ale do konce měsíce budete pilně pracovat a rozvíjet se.

Horoskop březen 2021 Býk

Milí Býci, jste středobodem veškerého společenského dění a máte také velké šance zaujmout opačné pohlaví. Jde z vás energie a také velké nadšení, takže jste opravdu velmi žádaní. Příjemná vazba Urana a Venuše vám do 19. březen přináší mnoho příležitostí pro nalezení nového partnera. Následně se však mohou věci trochu zvrtnout. Váš objev není úplně to, co hledáte a působí na vás moc odměřeně. I v práci se vyskytují jisté komplikace a plnění povinností je pro vás vskutku náročné. Negativní vazba Marse s vaším znamením vám může přinést potíže s výplatou, tudíž máte tendenci být nespokojeni. Hlavně kolem 21. březen se to pokusíte dát nadřízenému najevo a chcete bojovat o lepší finanční ohodnocení. Cítíte se totiž více odhodlaní a také máte spoustu energie a to od 22. březen. Také vaše zdravíčko se může razantně obrátit k lepšímu, Býci!

Láska a vztahy

Hned na začátku měsíce se zamilujete a ten pocit se vám bude líbit. Začnete však ve svém vztahu stagnovat a možná některé věci uvidíte iluzorně, ne reálně. Naštěstí umíte problémy odložit, a tak to nebudete řešit, což vám přinese ještě větší lásku a zamilovanost.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Býk září 2021

Hned na začátku měsíce zažijete stagnaci a nebudete se moci posunout dál. Partner neví, co …

Jeden komentář

  1. otázka

    najdu v 2021 lásku jaké období děkuji 1.5.75

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *