Měsíční horoskop Býk červenec 2021

V červenci se vám podaří uskutečnit nějaký sen, což vám udělá obrovskou radost. Pozor na hádky s přáteli, mohli byste se rozhádat na delší čas a pak by vám to začalo vadit. V práci se soustřeďte na problémy, které dlouho neřešíte, protože by se vám mohlo stát, že je budete muset vyřešit najednou. Horoskop Býk červenec 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Býk červenec 2021

Nastávající červenec ve vás probudí touhu po hlubokých citech. Vaše empatie dosahuje vrcholu, což způsobí, že váš vztah bude nádherně vzkvétat. Býk by měl ale počítat i s tím, že s emocemi přichází i zranitelnost, proto si něžné chvilky raději schovejte pro někoho, komu opravdu důvěřujete. Situace, která v červenci nastane v zaměstnání, si zřejmě opět vyžádá vaši pozornost. Nebude se naštěstí jednat o žádný složitý problém, a tak brzy bude vše zažehnáno. Každopádně tahle situaci ale přináší Býkům šanci předvést své schopnosti a vystoupit z řady ostatních pracovníků. Dbát byste měli také na své zdraví, i když je teplo. Tento den přeje intelektuálně založeným aktivitám. Najděte si čas a vzdělávejte se. Poslední dobou je vaše zdraví pevné, jen ho nezačněte pokoušet. Mohli byste si zadělat na vážné problémy.

Finance a peníze

Peníze budou jeden týden pozitivní, druhý zase ve ztrátě, ale na konci bude vše v pořádku.

Kariéra a zaměstnání

Práce budete mít celý měsíc dostatek, dokonce může přijít i nová pracovní nabídka, která vás učiní šťastnou. Na konci měsíce vás zavalí tolik práce, že nebudete vědět, co máte dřív dělat. Možná se vám podaří odjet aspoň na prodloužený víkend nebo menší dovolenou.

Horoskop červenec 2021 Býk

Milí Býci, vaše nálada je nyní spíše kolísavá a mnoho věcí vás může potrápit. Venuše, která špatně ozařuje vaše znamení, vám od 8. červenec do cesty přivádí osobu, ke které cítíte protichůdné emoce. Zřejmě tomuto člověku moc nedůvěřujete, nicméně i přesto se s ním chcete blíže poznat. Nepříjemnosti vás čekají i na pracovním poli, a to už od 3. červenec. Merkur není moc hezky postaven k vašemu znamení, a i když se chcete prosadit, moc se vám to nedaří. Máte plnou hlavu myšlenek a stále dumáte nad tím, kde děláte chyby. Šéf vás stresuje svou nespokojeností a je nervózní. Ani v rodině to, a to zejména kolem 28. červenec nevyznívá na jedničku. Máte totiž tendence náhle měnit vkus a rodinní příslušníci moc nechápou váš obrat. Nezoufejte však Býci, jedná se krátkodobou záležitost!

Láska a vztahy

S partnerem řešíte delší dobu záležitosti týkající se něčeho z minulosti. On se vám bojí říct svůj názor, aby nedošlo k nějaké hádce. Promyslete si svoje nastavení a také svůj názor na celou věc. A pak si udělejte hezký večer a romantickou večeři a vše si vyjasněte.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Býk září 2021

Hned na začátku měsíce zažijete stagnaci a nebudete se moci posunout dál. Partner neví, co …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *