Měsíční horoskop Býk duben 2021

Nevíte, co chcete, a tak vám to život nemůže přinést. Musíte si uvědomit, že je důležité najít směr, kudy se chcete vydat, a pak se tím směrem začít obracet. Hned na začátku měsíce něco násilně a impulzivně ukončíte, uzavřete tím svoji minulost a pak vše necháte osudu. Horoskop Býk duben 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Býk duben 2021

Přicházející jaro vás nabije obrovskou dávkou sebedůvěry, kterou využijete jak v lásce, tak i v kariéře, a to po celý duben. Téměř každý Býk tento proud energie úspěšně využije ve svůj prospěch. Ve vypjatých situacích by však mohl vyústit v nekontrolovatelnou výbušnost nebo dokonce žárlivost – na to pozor!I duben se nadále bude odehrávat ve znamení vztahů. Býci se mohou těšit na spoustu romantiky a harmonie v dlouhodobých vztazích, které teď budou pevnější než kdy dřív. Naopak ti, kteří své štěstí ještě nepotkali, si budou užívat zábavy, flirtu ale i dobrodružství. Tento měsíc je vhodný také ke vzdělávání.Brouzdejte jen tak po internetu, nikdy nevíte, na co zajímavého můžete narazit.

Finance a peníze

Peníze vám proudí tak, jak mají, a vy se o to tento měsíc vůbec nemusíte starat. Zaplatíte všechny poplatky včas.

Kariéra a zaměstnání

Práce vás bude provázet celý měsíc a nestačíte si ani odpočinout. Máte před sebou vyřizování nějaké korespondence nebo dostanete důležitou zprávu a tom, že se některé věci neřeší, a to vám způsobí radost. Budete se svojí prací spokojena – a s tím přijde i úspěch.

Horoskop duben 2021 Býk

Milí Býci, vaše nálada je nyní spíše kolísavá a mnoho věcí vás může potrápit. Venuše, která špatně ozařuje vaše znamení, vám od 8. duben do cesty přivádí osobu, ke které cítíte protichůdné emoce. Zřejmě tomuto člověku moc nedůvěřujete, nicméně i přesto se s ním chcete blíže poznat. Nepříjemnosti vás čekají i na pracovním poli, a to už od 3. duben. Merkur není moc hezky postaven k vašemu znamení, a i když se chcete prosadit, moc se vám to nedaří. Máte plnou hlavu myšlenek a stále dumáte nad tím, kde děláte chyby. Šéf vás stresuje svou nespokojeností a je nervózní. Ani v rodině to, a to zejména kolem 28. duben nevyznívá na jedničku. Máte totiž tendence náhle měnit vkus a rodinní příslušníci moc nechápou váš obrat. Nezoufejte však Býci, jedná se krátkodobou záležitost!

Láska a vztahy

Budete hodně pracovat na začátku měsíce a vlastně i v celém jeho průběhu. Budete však bojovat sama se sebou a s láskou k partnerovi. Není lepší mu to sdělit a ulevit si tím? Nebojujte, nechte věci plynout, tak jak mají, a uleví se vám. Máte karty v rukou.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Býk září 2021

Hned na začátku měsíce zažijete stagnaci a nebudete se moci posunout dál. Partner neví, co …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *