Měsíční horoskop Býk květen 2021

Pozor si dejte, pokud potkáte někoho z práce, koho jste delší dobu neviděla, abyste se nezamilovala, protože z toho může vzniknout velká láska, vše se může i prozradit a vy budete mít velké problémy. V práci se vám bude dařit a to i díky flirtování a užívání si. Horoskop Býk květen 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Býk květen 2021

I když je květen měsícem lásky, Býk bude prožívat spíše chladnější období. Vlivem Merkuru v Býku půjdou emoce stranou a na scénu vstoupí rozvážnost a trpělivost, která se projeví do vašeho jednání i komunikace. Nezoufejte a raději toto období využijte k osobnímu vzdělávání a rozvoji. Ve svých názorech a myšlenkách si v květnu možná nebudete zrovna jistí. Avšak na sobě nedáte nic znát. Na venek tak můžete působit jako přirozená autorita. V kariéře se Býk nadále s žádnými problémy nesetká. Do popředí se dostanou také peníze a vaše jistá podvědomá touha je shromažďovat. Pokud vám přijde, že máte práce až nad hlavu, stanovte si priority nebo si vypracujte harmonogram. Setkání s lidmi, se kterými je vám dobře a jste na stejné vlně, vám vyloženě zvedne náladu. Chmury vás obtěžovat nebudou. Vyzařuje z vás dobrá nálada.

Finance a peníze

Peníze nebudete tento měsíc vůbec řešit a vlastně na ně budete i zapomínat. Přicházejí, jak mají.

Kariéra a zaměstnání

Štěstí vás bude provázet i v oblasti práce. Především kolem financí se něco vyřeší nebo dořeší a vy si konečně budete moci vzít dovolenou. Dovolená je pro vás velice důležitá, protože jste na pokraji syndromu vyhoření. Potřebujete odpočívat a nabrat sílu. Pomůže vám nějaký muž.

Horoskop květen 2021 Býk

Milí Býci, v tomto měsíci je pro vás docela náročná pracovní sféra a zjišťujete, že toho máte zejména kolem 11. květen nad hlavu. Merkur není za dobře s vaším znamením, a i když pracujete z posledních sil, moc se vám to nevyplácí. Práci totiž můžete udělat špatně, a ještě to schytáte od nadřízeného! V lásce vás také nepřepadá zrovna velké nadšení. Od 19. květen je Mars v nepříjemné opozici s vaším znamením a mezi vámi a opačným pohlavím je velká rivalita. Nemáte zájem poslouchat žádné narážky a protistraně pěkně vytřete zrak. Po finanční stránce dbejte také opatrnosti a zejména kolem 25. květen si od nikoho nepůjčujte větší peníze. Určitě přemýšlejte i nad investicemi, které nemusí dopadnout zrovna dobře a s případnou reklamací jsou pak potíže. Za to po zdravotní stránce se od 22. květen začnete cítit lépe a máte více energie.

Láska a vztahy

Osud vám pomůže ve vašem vztahu a nebudete pro to muset nic udělat. Máte přízeň osudu, tak toho využijte. Ve vztahu je důležitý i sex, tak na to nezapomínejte. Koncem měsíce můžete prožít i nějaký flirt nebo krátkodobý románek s někým ze svých kolegů nebo přátel.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Býk září 2021

Hned na začátku měsíce zažijete stagnaci a nebudete se moci posunout dál. Partner neví, co …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *