Měsíční horoskop Býk leden 2022

Od začátku měsíce prožijete hodně akcí se svým partnerem, protože už ani jeden z vás nechce být sám. A začnete znovu a plni vášně. Budete zavírat oči před tím, že se může ve vašem životě objevit ještě jeden muž z minulosti. Dostaví se pocit, že váš partner je majetnický, což bude pravda. Horoskop Býk leden 2022 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Býk leden 2022

Už na začátku nového roku bude každý Býk polapen touhou po informacích a vzdělávání. Díky tomu máte velkou šanci, že vám leden přivede do života někoho s podobnými zájmy. Žádná velká láska ve hvězdách sice není, přesto si ale s touto osobou užijete spoustu příjemných chvil. V lednu se Býkům rozhodně nevyplatí investovat příliš energie do kariéry. Místo toho zatím můžete směřovat svou pozornost jiným směrem. Věnujte se například své fyzické kondici. Po svátcích, které jste s koncem loňského roku prožili v poklidu, si to vaše tělo opravdu zaslouží. Navíc pohybem uvolníte i stres. Slovo kreativita vám teď bohužel není vůbec blízké. Holt ale není každý den posvícení, tak nevěště hlavu. Věnujte trochu času své domácnosti. V útulnějším domově se budete cítit mnohem lépe. Zamyslete se nad sebou. Nedávejte si nereálná předsevzetí, která nedokážete dodržet.

Finance a peníze

Na začátku roku vám přijdou nějaké peníze z minulosti, což vás uklidní, pak se dostaví horší období plné překážek, a dokonce na konci měsíce pocítíte beznaděj.

Kariéra a zaměstnání

Na začátku roku nebudete chtít řešit vůbec žádnou práci. Před vším zavřete oči. Následně můžete zažít i nějaké ztráty, a to se vám nebude líbit. Na konci měsíce vás už čeká klid. Máte práci, která vás baví a naplňuje, a nebudete se stresovat.

Horoskop leden 2022 Býk

Milí Býci, vaše nálada je nyní spíše kolísavá a mnoho věcí vás může potrápit. Venuše, která špatně ozařuje vaše znamení, vám od 8. leden do cesty přivádí osobu, ke které cítíte protichůdné emoce. Zřejmě tomuto člověku moc nedůvěřujete, nicméně i přesto se s ním chcete blíže poznat. Nepříjemnosti vás čekají i na pracovním poli, a to už od 3. leden. Merkur není moc hezky postaven k vašemu znamení, a i když se chcete prosadit, moc se vám to nedaří. Máte plnou hlavu myšlenek a stále dumáte nad tím, kde děláte chyby. Šéf vás stresuje svou nespokojeností a je nervózní. Ani v rodině to, a to zejména kolem 28. leden nevyznívá na jedničku. Máte totiž tendence náhle měnit vkus a rodinní příslušníci moc nechápou váš obrat. Nezoufejte však Býci, jedná se krátkodobou záležitost!

Láska a vztahy

Od začátku měsíce se vše zrychlí a vy odmítnete někoho, kdo o vás bude mít zájem. Následně přijde velká změna, váš partner se začne trápit velkou láskou a nebude to chtít řešit. Mezi vámi zajiskří velká přitažlivost, závislost a hodně sexuální energie.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Býk září 2021

Hned na začátku měsíce zažijete stagnaci a nebudete se moci posunout dál. Partner neví, co …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *