Měsíční horoskop Býk listopad 2021

Začátkem měsíce budete mít plno nápadů a ideálů. Bude se vám dařit dle vašich představ. V půlce měsíce projdete depresemi týkajícími se překonávání překážek a zpráv, které vám začnou chodit od někoho z práce. Na konci měsíce vám pomůže energická žena plná odhodlání. Horoskop Býk listopad 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Býk listopad 2021

Začínající listopad vám dodá příval mentální energie, což vám umožní vstřebávat tuny informací bez toho, aniž byste pocítili únavu. Této kapacity by měl Býk využít v zaměstnání, kde vás vaše soustředění a schopnost překonávat překážky přivede k nemalému úspěchu. Avšak pozor na stres, který by vám mohl přivést zdravotní potíže. Listopad Býkům přinese výhody také v práci. Díky dobře vyvinutým komunikačním schopnostem se vám skvěle bude dařit navazovat obchodní kontakty. Své firmě tak můžete přinést nemalý výdělek. Váš úspěch jistě nezůstane neoceněn. Důležité je, abyste zůstali skromní a nenechali si úspěch příliš stoupnout od hlavy.Čerstvý vzduch vám udělá dobře. Pokud nejste zrovna fanoušek sportů, zajděte si alespoň na procházku. Zdraví je přednější než trénink. Nepřepínejte svaly, nebo z jednoho vynechaného dne může být i týden.

Finance a peníze

Finance rozeberete s rodinou, protože se objeví problém, který bude nutno řešit urgentně.

Kariéra a zaměstnání

Stabilita je klíčovým slovem spojujícím vaši snahu a práci. Pocítíte jistotu a to vás bude uklidňovat. V půlce měsíce můžete v práci zažít nějaký flirt a zalíbí se vám to. Také vás čeká rozhodování a nakonec odložíte všechny problémy a budete se snažit je neřešit.

Horoskop listopad 2021 Býk

Milí Býci, v tomto měsíci je pro vás docela náročná pracovní sféra a zjišťujete, že toho máte zejména kolem 11. listopadu nad hlavu. Merkur není za dobře s vaším znamením, a i když pracujete z posledních sil, moc se vám to nevyplácí. Práci totiž můžete udělat špatně, a ještě to schytáte od nadřízeného! V lásce vás také nepřepadá zrovna velké nadšení. Od 19. listopadu je Mars v nepříjemné opozici s vaším znamením a mezi vámi a opačným pohlavím je velká rivalita. Nemáte zájem poslouchat žádné narážky a protistraně pěkně vytřete zrak. Po finanční stránce dbejte také opatrnosti a zejména kolem 25. listopadu si od nikoho nepůjčujte větší peníze. Určitě přemýšlejte i nad investicemi, které nemusí dopadnout zrovna dobře a s případnou reklamací jsou pak potíže. Za to po zdravotní stránce se od 22. listopadu začnete cítit lépe a máte více energie.

Láska a vztahy

Na začátku měsíce se budete snažit být hodně racionální, začnete především přemýšlet o vašich vztazích a také o tom budete hodně komunikovat. Uzavřete tak něco z minulosti, co už mělo být uzavřeno a vyřešeno. To vám přinese další pozitivní věci do vztahu a naději, že vše dopadne skvěle.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Býk červenec 2021

V červenci se vám podaří uskutečnit nějaký sen, což vám udělá obrovskou radost. Pozor na hádky …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *