Měsíční horoskop Býk prosinec 2021

Myšlenka pro rok 2021: „Opouštím všechny své staré vzory a omezení.“
Důležitá data pro vás na rok 2021: 11. 2., 28. 6., 6. 12., 30. 12.
Váš šťastný měsíc pro rok 2021: únor
Nepříznivý měsíc 2021: duben
Horoskop Býk prosinec 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Býk prosinec 2021

Prosinec vám do života nejspíš přinese nějaký rodinný konflikt, ve kterém zaujmete roli soudce. Býk má v tomto období silné morální cítění, a tak se mu situaci nejspíš podaří hravě vyřešit. Konec roku nejlépe zúročíte, když se zamyslíte se nad tím, co byste s tom příštím mohli zlepšit. Ač v prosinci Býky čeká v pracovní oblasti života nadále pozitivní období, naopak v osobním životě to může skřípat. Budete stát před důležitým rozhodnutím. Ať se rozhodnete jakkoliv, můžete počítat s tím, že vaše rodina vás podrží. Svátky si pak užijete v bezpečném zázemí a v poklidu. Dlouho jste možná usilovali o pozornost vašeho nadřízeného, ale nakonec zjistíte, že vlastně není o co stát. To, že se cítíte špatně psychicky, může být způsobené únavou. Vaše tělo a mysl jsou přeci propojené, nezapomínejte na to.

Finance a peníze

Hned po Novém roce začnete řešit svoji finanční situaci, která není moc pozitivní. Dokonce může přijít i nějaký konflikt nebo hádka. V každém případě to pro vás nebude úplně lehká situace. Neztrácejte naději, protože na jaře se vše obrátí a vy začnete mít opět financí dostatek. Nebudete svoji finanční situaci vůbec řešit. To období se protáhne až do podzimu, kdy můžete získat i větší obnos peněz. Na konci roku budete na vše sami, ale celou situaci skvěle zvládnete.

Kariéra a zaměstnání

Začátkem roku vás zahrne hodně práce a začnete se v ní i zdokonalovat. Bude vás však bavit a na jaře se do ní možná i zamilujete. Vůbec si neuvědomíte, že jste v práci od rána do večera a únavu potlačujete. Což není úplně dobře, protože už na začátku léta pocítíte tak velkou únavu, že nebudete vědět co dřív. Práce vám přináší stabilitu a klid, což na podzim oceníte. Koncem roku budete mít hodně pracovních schůzek. Práce je pro vás tento rok velice důležitá, možná bude znamenat i prioritu.

Horoskop prosinec 2021 Býk

Milí Býci, jste středobodem veškerého společenského dění a máte také velké šance zaujmout opačné pohlaví. Jde z vás energie a také velké nadšení, takže jste opravdu velmi žádaní. Příjemná vazba Urana a Venuše vám do 19. prosince přináší mnoho příležitostí pro nalezení nového partnera. Následně se však mohou věci trochu zvrtnout. Váš objev není úplně to, co hledáte a působí na vás moc odměřeně. I v práci se vyskytují jisté komplikace a plnění povinností je pro vás vskutku náročné. Negativní vazba Marse s vaším znamením vám může přinést potíže s výplatou, tudíž máte tendenci být nespokojeni. Hlavně kolem 21. prosince se to pokusíte dát nadřízenému najevo a chcete bojovat o lepší finanční ohodnocení. Cítíte se totiž více odhodlaní a také máte spoustu energie a to od 22. prosince. Také vaše zdravíčko se může razantně obrátit k lepšímu, Býci!

Láska a vztahy

Na začátku roku budete svému partnerovi dávat najevo svou lásku, a to různými formami – jak zprávami, slovem, tak i písmem. Také se budete snažit ukázat mu, že jste jeho stabilitou a že jste tady pro něho. Pozor na majetnické pocity, co vůči němu máte. To se mu nebude líbit. Na jaře se situace hodně změní, partner pro vás stále bude splněným snem, ale pocítíte beznaděj a smutek. Partner totiž může mít někoho jiného, což vy nebudete chtít brát na vědomí. V létě však už vše vezmete tak, jak to je, a budete se snažit to neřešit. Koncem roku přijde však velká vlna žárlivosti.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Býk červenec 2021

V červenci se vám podaří uskutečnit nějaký sen, což vám udělá obrovskou radost. Pozor na hádky …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *