Měsíční horoskop Býk říjen 2021

Tento měsíc se budete věnovat především rodině. Začnete přemýšlet už o Vánocích a o tom, co byste chtěla udělat s volnem, které máte mezi svátky. Také se vám ozve někdo z dávných přátel a dozvíte se něco, co jste se měla dozvědět už před několika lety. Tenkrát by vám to hodně pomohlo. Horoskop Býk říjen 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Býk říjen 2021

Říjen u vás bude probíhat ve znamení záhad a rébusů. Žádný Býk se v tomto období nebude bránit tématům, která jsou tabu, a naopak ho bude lákat vše, v čem spatří komplexitu a hloubku. Ačkoliv emoce naberou na intenzitě, v režii bude ego, které vás přinutí zachovat si vážnou tvář.Pokud svádíte jakýkoliv vnitřní boj, bude pro vás lepší se na čas distancovat od ostatních. Tento problém si musíte vyřešit sami. Až se vám to povede, vaše osobnost velmi posílí. A díky nové energii, která vás nabije, již nic nebude stát v cestě tomu, aby si Býci užili říjen naplno.Šetřete energii i nervy. Nasaďte rozumné dostatečné tempo a držte si ho po celý den tak, abyste rozložili síly rovnoměrně.Nezapomínejte na staré přátele. Najděte si chvilku a zajděte třeba na kafé.


Horoskop říjen 2021 Býk

Milí Býci, vaše nálada je nyní spíše kolísavá a mnoho věcí vás může potrápit. Venuše, která špatně ozařuje vaše znamení, vám od 8. října do cesty přivádí osobu, ke které cítíte protichůdné emoce. Zřejmě tomuto člověku moc nedůvěřujete, nicméně i přesto se s ním chcete blíže poznat. Nepříjemnosti vás čekají i na pracovním poli, a to už od 3. října. Merkur není moc hezky postaven k vašemu znamení, a i když se chcete prosadit, moc se vám to nedaří. Máte plnou hlavu myšlenek a stále dumáte nad tím, kde děláte chyby. Šéf vás stresuje svou nespokojeností a je nervózní. Ani v rodině to, a to zejména kolem 28. října nevyznívá na jedničku. Máte totiž tendence náhle měnit vkus a rodinní příslušníci moc nechápou váš obrat. Nezoufejte však Býci, jedná se krátkodobou záležitost!

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Býk září 2021

Hned na začátku měsíce zažijete stagnaci a nebudete se moci posunout dál. Partner neví, co …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *