Měsíční horoskop Býk srpen 2021

Už na začátku měsíce se budete rozhodovat a zavírat oči před tím, co budete muset řešit. Poté se srovnáte a vše bude nadějné a zažijete skvělý sex a stabilitu. Ke konci měsíce můžete i otěhotnět, pokud si plánujete dítě, nebo budete zažívat plodné období plné jistoty a navazování na minulost a její uzavření. Koncem měsíce ukončíte impulzivně hádky a nepříjemnosti a vše uzavřete. Horoskop Býk srpen 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Býk srpen 2021

Srpen sice znamená konec léta, ale pro vás je to spíše nový začátek. Vaše fyzička i emoce jsou jako na drátku, a tak je pro vás řešení každodenní povinností naprostou hračkou. Býk udělá nejlépe, když tento elán vloží do své kariéry – ve hře může být zvýšení platu nebo dokonce povýšení!Stabilitu můžete v srpnu očekávat také v zaměstnání. Nejlépe uděláte, pokud právě tento měsíc vyrazíte na dovolenou. Za celý rok si ji jistě dostatečně zasloužíte. Navíc Býkům teď rozhodně nic neuteče. Nebojte se neznáma. Zážitky, které si z nevšedních míst či aktivit odnesete, budete mít na celý život. Držte se spolupracovníky za jeden provaz a nesnažte se šplhnout si u šéfa. Patolízaly nemá nikdo v lásce. Zkuste naopak zkusit něco nového. Cokoliv. Už bylo dost stereotypu. Vaše zdraví teď může být choulostivé, raději se nevystavujte škodlivým vlivům.

Finance a peníze

Na začátku srpna se vše urychlí, ale nebude se nic řešit. Poté přijde řešení mezi vámi a partnerem a bude to především vaše rozhodování. Koncem měsíce si to partner bude promýšlet a na konci můžete něco získat.

Kariéra a zaměstnání

Hned na začátku měsíce prožijete v práci velkou lásku a možnost nového vztahu, což nebudete řešit a budete dělat, že to nevidíte. Váš kolega však bude řešit i rozchod doma a o tom vás bude informovat. V půlce měsíce uzavřete minulost a začnete řešit současnost. Na konci měsíce vám bude někdo závidět, protože se budete rozhodovat.

Horoskop srpen 2021 Býk

Milí Býci, v tomto měsíci je pro vás docela náročná pracovní sféra a zjišťujete, že toho máte zejména kolem 11. srpen nad hlavu. Merkur není za dobře s vaším znamením, a i když pracujete z posledních sil, moc se vám to nevyplácí. Práci totiž můžete udělat špatně, a ještě to schytáte od nadřízeného! V lásce vás také nepřepadá zrovna velké nadšení. Od 19. srpen je Mars v nepříjemné opozici s vaším znamením a mezi vámi a opačným pohlavím je velká rivalita. Nemáte zájem poslouchat žádné narážky a protistraně pěkně vytřete zrak. Po finanční stránce dbejte také opatrnosti a zejména kolem 25. srpen si od nikoho nepůjčujte větší peníze. Určitě přemýšlejte i nad investicemi, které nemusí dopadnout zrovna dobře a s případnou reklamací jsou pak potíže. Za to po zdravotní stránce se od 22. srpen začnete cítit lépe a máte více energie.

Láska a vztahy

Zavírání očí před problémy na začátku měsíce vám moc nepomůže, budete muset překonat překážky a vše vyřešit. Pak vás čeká úžasný sex, ale také uvědomění si, že jste v závislém vztahu, kde cítíte jistoty. Koncem měsíce vás čekají akce a navazování na to hezké z minulosti.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Býk červenec 2021

V červenci se vám podaří uskutečnit nějaký sen, což vám udělá obrovskou radost. Pozor na hádky …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *