Měsíční horoskop Býk únor 2021

Váš partner se cítí jako dominantní muž, který chce určovat, co budete dělat a jak to vše bude vypadat. Můžete se i přestěhovat nebo začnete řešit nějaké přesuny jak v rámci práce, tak i v rámci domova. Pozor si dejte na rozchod nebo odchod někoho po rychlé akci. Horoskop Býk únor 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Býk únor 2021

Únor vás obdaří silnou rozhodností a vytrvalostí, což uvedete do praxe nejen v zaměstnání, kde budete představovat dokonalé adepty na vedoucí pozice, ale i v oblasti lásky. Také přinese náhlé změny nálad, Býk si z nich ale žádnou velkou hlavu dělat nebude. Na názoru ostatních vám teď vůbec nezáleží.Motivaci v únoru rozhodně postrádat nebudete, a tak se po překonání předchozích problémů můžete opět směle vrhnout do pracovního tempa. Alespoň část volného času by však každý Býk měl věnovat také své rodině a přátelům. Vaši absenci by si lidé z vašeho okolí mohli špatně vyložit. Dbejte také o své zdraví.Než něco vypustíte z úst, raději přemýšlejte, ať se nedostanete do křížku. Nebojte se neznámého. Uvidíte, že dobrodružství je teď ta pravá aktivita pro vás. Nebojte se preventivní prohlídky. Minimálně jednou za rok byste ji absolvovat měli a zase tolik čas nezabere.

Finance a peníze

O peníze se nemusíte bát, budou vám přicházet a budete mít i nějaké možnosti navíc.

Kariéra a zaměstnání

Máte možnost začít něco řešit v rámci vaší práce, ale začnete se sama odrazovat nebo vás bude odrazovat někdo jiný. Bojíte se, že práci nezvládnete, ale vy se do ní přímo zamilujete. Práce budete mít hodně, a následně tak přijde beznaděj z únavy. Takže se šetřete a půjde to.

Horoskop únor 2021 Býk

Milí Býci, v tomto měsíci je pro vás docela náročná pracovní sféra a zjišťujete, že toho máte zejména kolem 11. únor nad hlavu. Merkur není za dobře s vaším znamením, a i když pracujete z posledních sil, moc se vám to nevyplácí. Práci totiž můžete udělat špatně, a ještě to schytáte od nadřízeného! V lásce vás také nepřepadá zrovna velké nadšení. Od 19. únor je Mars v nepříjemné opozici s vaším znamením a mezi vámi a opačným pohlavím je velká rivalita. Nemáte zájem poslouchat žádné narážky a protistraně pěkně vytřete zrak. Po finanční stránce dbejte také opatrnosti a zejména kolem 25. únor si od nikoho nepůjčujte větší peníze. Určitě přemýšlejte i nad investicemi, které nemusí dopadnout zrovna dobře a s případnou reklamací jsou pak potíže. Za to po zdravotní stránce se od 22. únor začnete cítit lépe a máte více energie.

Láska a vztahy

Máte ve vztahu jistoty, což vás uklidňuje. Nakonec přijde určitá změna a vy začnete přemýšlet o sexu s partnerem. A užijete si krásný vztah a fyzickou přitažlivost. Budete mít skvělý sex a přitažlivost mezi vámi bude taková, že vás to překvapí.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Býk září 2021

Hned na začátku měsíce zažijete stagnaci a nebudete se moci posunout dál. Partner neví, co …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *