Měsíční horoskop Býk září 2021

Hned na začátku měsíce zažijete stagnaci a nebudete se moci posunout dál. Partner neví, co opravdu chce, a vám to začne vadit a můžete se kvůli tomu i pohádat. Je potřeba si ujasnit priority a pak si promluvit. Ke konci měsíce překonáte všechny překážky, které jste nedokázala zvládnout. Horoskop Býk září 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Býk září 2021

Přelom ročních období vás donutí zbystřit smysly. V důsledku bude Býk všímavější a přirozeně se bude pokoušet zhodnotit, co je pro něj důležité a kterých věcí by se měl naopak vzdát. Co se týče vztahů, tak můžete být v klidu, na září si pro vás hvězdy žádné razantní změny nepřichystaly. Každý Býk se v září může těšit na harmonii v oblasti vztahů. Hvězdy jasně ukazují, že především v rodině bude panovat skvělá nálada. Toto období tak s výhodou můžete využít k řešení závažnějších otázek, ale také k plánování do budoucna. Pokud se přece jenom cítíte nervózní, své mysli nejlépe ulevíte při manuální práci. Bude se vám dařit, proto se nejspíše setkáte se závistí. Raději se dobře obrňte před takovými jedinci. Koncert vážné hudby je pro vás ten pravý relax na tento večer.

Finance a peníze

Dejte si pozor na manipulaci v rámci vašich financí a odrazování od nějakého dobrého obchodu někým, kdo to s vámi nemyslí dobře.

Kariéra a zaměstnání

V práci vás čekají přesuny nebo nějaké stěhování, možná budete řešit nový projekt a s ním vás čekají i změny. Přijde i nová práce, která vám přinese vášeň a taky výzvu. Mějte trpělivost, vše půjde tak, jak si přejete, jen to musíte promyslet.

Horoskop září 2021 Býk

Milí Býci, jste středobodem veškerého společenského dění a máte také velké šance zaujmout opačné pohlaví. Jde z vás energie a také velké nadšení, takže jste opravdu velmi žádaní. Příjemná vazba Urana a Venuše vám do 19. září přináší mnoho příležitostí pro nalezení nového partnera. Následně se však mohou věci trochu zvrtnout. Váš objev není úplně to, co hledáte a působí na vás moc odměřeně. I v práci se vyskytují jisté komplikace a plnění povinností je pro vás vskutku náročné. Negativní vazba Marse s vaším znamením vám může přinést potíže s výplatou, tudíž máte tendenci být nespokojeni. Hlavně kolem 21. září se to pokusíte dát nadřízenému najevo a chcete bojovat o lepší finanční ohodnocení. Cítíte se totiž více odhodlaní a také máte spoustu energie a to od 22. září. Také vaše zdravíčko se může razantně obrátit k lepšímu, Býci!

Láska a vztahy

Ve vztahu způsobíte partnerovi pocity deprese a beznaděje, protože neví, co s vámi, a to ho limituje. Nebude se nijak zvlášť projevovat, ale vy pocítíte, že vše není tak, jak by mělo být. Pak může přijít velká žárlivá scéna a nové začátky mezi vámi znovu oživí vztah.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Býk červenec 2021

V červenci se vám podaří uskutečnit nějaký sen, což vám udělá obrovskou radost. Pozor na hádky …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *