Měsíční horoskop Kozoroh březen 2021

Jste energická a to se na začátku jarního měsíce promítne do vašeho chování, protože ucítíte, že se vám energie vrací. Partner pro vás bude mít nový nápad nebo návrh, z kterého poznáte, že má určité majetnické sklony nebo žárlí. Do konce měsíce budete stagnovat a nic nebudete chtít řešit. Horoskop Kozoroh březen 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Kozoroh březen 2021

Během prvního jarního měsíce by měl Kozoroh zpozornět. Březen vám totiž do cesty naskládá několik nečekaných překážek, které by vás mohly pěkně rozhodit. Nejlépe uděláte, když zaměříte veškerou svou pozornost na své dlouhodobé kariérní cíle. V této oblasti totiž máte velkou šanci na úspěch, třeba ve formě povýšení.Při výměně názoru s autoritou byste si měli uvědomit své podřízené postavení. To platí i v případě, že jste si jistí, že máte pravdu. Horoskop radí, že tvrdohlavost by v tomto případě měla jít stranou. Jinak se v březnu Kozoroh dostane do potíží. Volný čas budete rádi trávit s rodinou. Když uděláte jeden špatný krok, celá práce se vám může sesypat jako domeček z karet. Navštivte svou rodinu. Možná jste se svým blízkým příliš dlouho vyhýbali, ale každopádně jim uděláte radost vaším zájmem. Nálada se odráží i na vaší fyzické kondici. Hoďte starosti za hlavu, když sportujete.

Finance a peníze

Peníze vám chybějí už delší dobu a nevíte si s tím rady. Tento měsíc nebude žádná změna.

Kariéra a zaměstnání

V práci budete bojovat s kolegou, který vymýšlí nějaké inovace a vám se to nelíbí. Budete mít pocit, že to je cesta zpět, ale pokuste se to znovu promyslet, protože vám to může opravdu pomoci celou situaci uklidnit a přinést určitou harmonii.

Horoskop březen 2021 Kozoroh

Milí Kozorozi, optimistický přístup k životu se vás drží jako klíště a tento měsíc vám přináší samé dobré zprávy! Například v lásce se hvězdy doslova spolčí a mají v úmyslu vám požehnat něčím opravdu významným. Venuše je totiž až do 19. březen v mocné konjunkci s Plutem a jejich působení nedokáže nic překazit. Mnozí tedy potkáte osobu vám duchovně velice blízkou a pocítíte velkou osudovost. Také v práci to zavání nemalým úspěchem, Merkur je až do 8. březen v přínosném sextilu se Saturnem ve vašem znamení, přičemž se ani poté přející vlivy nevytrácejí. Práce vás bavit nepřestane a vašeho smyslu pro povinnost si všimne nadřízený, který se vás chystá příjemně překvapit. Můžete tedy zazářit a dosáhnout cíle, na kterém tak dlouho pracujete. A co se týče vaší energie, od 22. březen je Slunce ve vašem znamení, tudíž jste na dobré cestě ke zlepšení zdravotního stavu.

Láska a vztahy

Partner neví, co chce, nebo to možná nevíte vy. Bylo by dobré si promluvit a tyto věci si vyjasnit. Můžete se spolu domluvit na určitých pravidlech, která vám mohou do vztahu přinést nové principy a vzrušení. V každém případě by byla dobrá i večeře ve dvou.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Kozoroh září 2021

Partner vám už na začátku měsíce splní nějaký sen a zažijete s ním dny plné vášně …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *