Měsíční horoskop Kozoroh červen 2021

Začátkem měsíce budete mít dostatek sil vše zvládnout a půjde vám to skvěle od ruky. Trochu si začnete hrát na vlastním písečku, ale to nikdo ani nepostřehne. Pak přijde posun a vše se zrychlí a přijde hojnost všeho, ale nebude se vám chtít některé věci dokončit. Horoskop Kozoroh červen 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Kozoroh červen 2021

Červen přinese těžkou zkoušku partnerským vztahům. Jarní romantika už opadla, a Kozoroh tak bude muset čelit obávanému stereotypu. Nyní se ukáže, zda je vaše láska opravdová nebo se jednalo pouze o krátkodobý flirt. Avšak nezoufejte, i když je vaše známost u konce, stále máte před sebou spoustu nezapomenutelných letních zážitků.Nezadaným Kozorohům bude toto období rozhodně svědčit. Z nedávné nové známosti se nyní může vyklubat mnohem víc. Stačí se trochu snažit, projevit iniciativu a vzít věci do svých rukou. Jde přece o vaše štěstí, tak si ho nenechte proklouznout mezi prsty. Těšit se v červnu můžete také z pevného zdraví a vitality. Pokud nestíháte, večer vezměte do ruky raději odbornou literaturu než beletrii. Pokud se necítíte dobře, zkuste se uvolnit a meditovat.

Finance a peníze

Hodně práce, ale i nějaké peníze, které vám z té práce budou přicházet, takže spokojenost.

Kariéra a zaměstnání

Jste v rámci práce teď hodně odměřená a to se nemusí někomu líbit. Budete se od nějaké práce odrazovat, protože se vám do ní nechce. Nakonec to přestanete řešit, což pro vás bude to nejlepší východisko. Koncem měsíce přijde něco nového, ale může to být i dovolená.

Horoskop červen 2021 Kozoroh

Milí Kozorozi, optimistický přístup k životu se vás drží jako klíště a tento měsíc vám přináší samé dobré zprávy! Například v lásce se hvězdy doslova spolčí a mají v úmyslu vám požehnat něčím opravdu významným. Venuše je totiž až do 19. červen v mocné konjunkci s Plutem a jejich působení nedokáže nic překazit. Mnozí tedy potkáte osobu vám duchovně velice blízkou a pocítíte velkou osudovost. Také v práci to zavání nemalým úspěchem, Merkur je až do 8. červen v přínosném sextilu se Saturnem ve vašem znamení, přičemž se ani poté přející vlivy nevytrácejí. Práce vás bavit nepřestane a vašeho smyslu pro povinnost si všimne nadřízený, který se vás chystá příjemně překvapit. Můžete tedy zazářit a dosáhnout cíle, na kterém tak dlouho pracujete. A co se týče vaší energie, od 22. červen je Slunce ve vašem znamení, tudíž jste na dobré cestě ke zlepšení zdravotního stavu.

Láska a vztahy

Láska vás čeká už na začátku měsíce a pocítíte spokojenost. Někdo vám nabídne práci přes nějakou ženu a vy ji přijmete a zjistíte, že je do vás ten dotyčný zamilovaný. Na konci měsíce můžete s partnerem bojovat, protože se bude chtít potkávat a vy to nebudete respektovat.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Kozoroh srpen 2021

Na začátku srpna uzavřete minulost a začnete se konečně zabývat současností a budoucností. Pak si …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *