Měsíční horoskop Kozoroh červenec 2021

Už na začátku měsíce vás čeká velká láska, a to taková, jakou jste si dlouho přála. Možná budete mít možnost zažít nový vztah nebo něco nového začne – může to být i nová práce. V půlce měsíce se rozejdete se všemi překážkami a komplikacemi kolem nějakého muže a přijde velká změna. Už v něčem nebudete sama.   Horoskop Kozoroh červenec 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Kozoroh červenec 2021

Červenec si každý Kozoroh nejlépe vychutná, pokud se zaměří na sport a pobyt v přírodě. Energie máte na rozdávání, a tak využijete každé příležitosti k aktivnímu trávení volného času. Také si uvědomte, že váš životní styl není univerzální, a proto do něj okolí nenuťte. Všichni nejsou naladění stejně jako vy.Červenec slibuje postupné uklidnění v pracovní oblasti života Kozorohů. Po předchozích nesnázích si konečně zasloužíte trochu oddechu. Problémy se však mohou objevit v kruhu rodinném. Najevo vyjde až doposud ukrývané tajemství nebo nastane nečekaná událost. Každopádně bude nutné tuto situaci řešit bez odkladu. Dovolená musí počkat. Když dojde na lámání chleba, ukáže se, že jste na tom v konečném důsledku lépe než kolegové.Vaše nálada možná není nejlepší, ale nezoufejte. Věnujte se něčemu, co vás baví. Zůstaňte zaměstnaní a zbytečně nepřemýšlejte.

Finance a peníze

Peníze umíte vydělat a to se bude dít i tento měsíc, nebudou žádné problémy.

Kariéra a zaměstnání

Začátek měsíce vás postaví před rozhodnutí – a budete se muset rozhodnout rychle. Pocítíte určité majetnické sklony ke své práci nebo nějakému projektu. V půlce měsíce si můžete i vzít dovolenou. Poté však nebudete vědět, co dělat dřív, jakou práci dřív odevzdat.

Horoskop červenec 2021 Kozoroh

Milí Kozorozi, čeká vás vcelku obtížný měsíc, ve kterém se můžete cítit tak trochu jako na bitevním poli. Mars je od 4. červenec v nehezké kvadratuře s vaším znamením a projevuje se to jak v lásce, tak i na pracovišti. Tam se vám jeví, že si na vás nadřízený vylévá zlost a možná vás i ponižuje. Vy však máte dostatek sil jít proti němu a dokázat mu, že jste výbornými pracovníky a máte svou cenu. Nepříznivé konstelace ulehčuje od 8. červenec Venuše v příjemném sextilu s vaším znamením. To vám pomáhá vylepšit mnohé oblasti vašeho života a jednou z nich jsou i poškozené rodinné vztahy. Co se týče vašeho zdraví, máte až do 22. červenec výrazný úbytek sil a velmi rychle se vyčerpáte. Cítíte se tedy více oslabeni a potřebujete co nejvíce relaxovat. Následně se však váš stav začne zlepšovat! Sextil Slunce s vaším znamením vás opět nabije pozitivní energií a postupně se cítíte daleko lépe.

Láska a vztahy

Partnerství u vás bude už na začátku měsíce poněkud proměnlivé. Partner se na vás zlobí a vy nevíte proč. Nemáte náhodou v telefonu nějaké tajné zprávy? V celé záležitosti totiž bude figurovat žárlivost a podezřívavost a vy to budete instinktivně vědět.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Kozoroh srpen 2021

Na začátku srpna uzavřete minulost a začnete se konečně zabývat současností a budoucností. Pak si …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *