Měsíční horoskop Kozoroh duben 2021

Začátkem měsíce vás čeká určitá stagnace a nedokážete se hnout z místa. Budete se trochu snažit to změnit, ale zjistíte, že je to marné, a tak si odpočinete a naberete síly. V půlce měsíce vám pomůže v práci a kolem financí váš partner nebo jiný hodně stabilní a zajištěný muž, a toho si budete užívat až do konce měsíce. Horoskop Kozoroh duben 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Kozoroh duben 2021

Duben slibuje pozitivní energii v oblasti mezilidských vztahů, a to jak rodinných, tak i partnerských. Kozoroh v tuto dobu nebude mít sebemenší problém s komunikací, díky čemuž nezadaní jedinci konečně dostanou šanci najít si partnera. Tím pádem se můžete těšit na spoustu romantiky, a to i v dlouhodobých vztazích. Duben přináší pozitivní energii nejen nezadaným Kozorohům. Vlivem Venuše vás teď bude lákat vše nové, budete rádi objevovat, získáte spoustu nových zážitků, známostí, ale i přátel. Konečně se nebojíte vyrazit do společnosti a vyjít svému štěstí naproti. V kariéře se můžete těšit z klidné situace. Nic vám teď nehrozí.Vaše smělé a nadčasové myšlenky se bohužel nesetkají s porozuměním a nadšením. Hvězdy jsou ve špatném postavení.Klid na duši vám přinese preventivní návštěva lékaře nebo fyzioterapeuta.

Finance a peníze

Máte možnost získat další příjem, jen se musíte trochu snažit a budete mít zase na delší dobu vystaráno.

Kariéra a zaměstnání

Je potřeba získat nějaké informace z minulosti, protože by se vám hodily ve vaší práci. Budete je získávat celý týden. Peníze vám poplynou tak, jak potřebujete. V práci se však objeví nepředpokládané překážky a vás to začne odvádět od práce, kterou je potřeba dodělat.

Horoskop duben 2021 Kozoroh

Milí Kozorozi, čeká vás vcelku obtížný měsíc, ve kterém se můžete cítit tak trochu jako na bitevním poli. Mars je od 4. duben v nehezké kvadratuře s vaším znamením a projevuje se to jak v lásce, tak i na pracovišti. Tam se vám jeví, že si na vás nadřízený vylévá zlost a možná vás i ponižuje. Vy však máte dostatek sil jít proti němu a dokázat mu, že jste výbornými pracovníky a máte svou cenu. Nepříznivé konstelace ulehčuje od 8. duben Venuše v příjemném sextilu s vaším znamením. To vám pomáhá vylepšit mnohé oblasti vašeho života a jednou z nich jsou i poškozené rodinné vztahy. Co se týče vašeho zdraví, máte až do 22. duben výrazný úbytek sil a velmi rychle se vyčerpáte. Cítíte se tedy více oslabeni a potřebujete co nejvíce relaxovat. Následně se však váš stav začne zlepšovat! Sextil Slunce s vaším znamením vás opět nabije pozitivní energií a postupně se cítíte daleko lépe.

Láska a vztahy

Zavíráte oči před nějakým problémem, který je nutné řešit už delší čas. Přemýšlejte nad tím, čeho by se to mohlo týkat, a problém vyřešte. Pak máte přízeň osudu ve všech vztahových záležitostech a na konci měsíce vás čeká velká láska a zamilování.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Kozoroh září 2021

Partner vám už na začátku měsíce splní nějaký sen a zažijete s ním dny plné vášně …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *