Měsíční horoskop Kozoroh květen 2021

Pocit osamocení ve všech oblastech života zažijete hned na začátku května. Poté však přijdou nové začátky a čeká vás něco překvapivého a nového. Což může být spojeno s velkou láskou a zamilovaností. Na konci měsíce se můžete cítit v beznadějné situaci, protože vás partner bude manipulovat. Horoskop Kozoroh květen 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Kozoroh květen 2021

Jak už to tak bývá, květen přeje lásce a pro vás to platí dvojnásob. Kozoroh bude intenzivně prožívat doslova každý okamžik, a to nejen co se týče partnerských vztahů, ale i kulturních zážitků jako například koncertů a divadelních představení. Dovolená je však ještě daleko, proto nezapomínejte myslet ani na práci. Tento měsíc bude přát naopak kariéře. Ač pro Kozorohy květen nebude snadný, protože se budou potýkat s menšími překážkami, po jejich překonání je čeká zasloužená odměna. Nadřízení si jistě všimnou vaší píle, a vy tak máte našlápnuto klidně k pracovnímu postupu. Stačí ve svém snažení vytrvat a být vidět. Můžete zahájit pokus o postup na vyšší pozici. Cestu máte otevřenu dokořán. Tento den přeje intelektuálně založeným aktivitám. Najděte si čas a vzdělávejte se.

Finance a peníze

Nějaký nový příjem vás čeká hned na začátku měsíce a pak přijdou deprese a boj.

Kariéra a zaměstnání

Hned na začátku měsíce v práci pocítíte, že jste na vše sama, ale uvědomíte si, že to je kolo osudu a že to tak má být. Poté přijde změna a vy přestanete řešit všechny problémy a začnete odpočívat. Na konci měsíce však nebudete vědět, co chcete.

Horoskop květen 2021 Kozoroh

Milí Kozorozi, v listopadovém období nejste moc dobře naladěni a rychle ztrácíte svou trpělivost. Vaši protějškové se bleskově uráží a vy občas ani nechápete proč, což vás dráždí a přemýšlíte nad tím, že veškeré styky jednoduše ukončíte. Saturn tvoří nepříjemnou kvadraturu s Marsem a způsobují, že se do 18. květen vůči sobě chováte velmi chladně. Dokonce i v práci máte trable s nadřízeným, který po vás chce splnění velmi náročných úkolů. Díky Merkuru, který je v krásném sextilu s vaším znamením, však vše nakonec zvládáte a snažíte se vykonat co nejvíce práce. Od 19. květen jste plní síly a dokážete se do práce velmi ponořit. Co se týče rodinných akcí, těm je přáno kolem 25. květen. Vyjděte si za zábavou i s přáteli a uvidíte, že neprohloupíte! Můžete totiž potkat spoustu dalších známých a čekají vás super zážitky.

Láska a vztahy

Na začátku měsíce se ve vašem vztahu může objevit velká láska a vy budete zamilovaná, protože partner k vám vzplane velkým citem. Nejspíše prožijete i skvělý sex, ale hlavně si dejte pozor na partnerskou závislost. Ke konci měsíce vás čeká rozhodování.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Kozoroh září 2021

Partner vám už na začátku měsíce splní nějaký sen a zažijete s ním dny plné vášně …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *