Měsíční horoskop Kozoroh leden 2022

Na začátku měsíce vás čekají drobné hádky a nepříjemnosti. Což brzo překonáte a přijdou nové začátky plné očekávání a naděje. S tím je také spojena velká změna, která se týká především vašeho pocitu osamocení a odložení všech problémů na jindy. Víte, že to nevyřešíte. Horoskop Kozoroh leden 2022 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Kozoroh leden 2022

Hned z počátku roku by se měl Kozoroh zaměřit na dlouhodobé cíle. Leden vám nadělí mimořádnou dávku disciplíny, a tak je mnohem větší šance, že své plány dotáhnete do konce. Okolí k vám možná bude i vzhlížet, tak dejte pozor, aby vám obdiv nestoupl do hlavy – pýcha přece předchází pád. Leden bude pro Kozorohy nabitý energií. Svou pozitivní auru budete vyzařovat i do okolí, čímž přilákáte mnoho zajímavých lidí. Ať už je to potenciální partner, nový kamarád, nebo významný obchodní kontakt, v každém případě vám tato nová známost přinese spoustu výhod. Stačí, když vystoupíte ze své ulity a otevřete se světu. Na poradě vám šéf možná vyrazí dech nepříjemnou zprávou. Musíte se rychle vzpamatovat, aby vám nic neuteklo. Je čas na trochu třídění nepoužívaného oblečení, pokud vám skříně „praskají ve švech“. Nebuďte lítostiví.

Finance a peníze

Hojnost financí vás bude provázet skoro celý měsíc, především na jeho začátku. V půlce měsíce přijde i nějaká odměna a ovládne vás velká radost. Pozor ale na ztráty na konci měsíce.

Kariéra a zaměstnání

V práci vás čeká stabilita, na kterou už delší dobu čekáte a která vám přináší více klidu a pohody. Snažte se být víc v harmonii, některé problémy se tento měsíc vyřeší samy, aniž byste musela vynaložit nějakou velkou energii. Čeká vás i posun dál a možná povýšení v práci.

Horoskop leden 2022 Kozoroh

Milí Kozorozi, čeká vás vcelku obtížný měsíc, ve kterém se můžete cítit tak trochu jako na bitevním poli. Mars je od 4. leden v nehezké kvadratuře s vaším znamením a projevuje se to jak v lásce, tak i na pracovišti. Tam se vám jeví, že si na vás nadřízený vylévá zlost a možná vás i ponižuje. Vy však máte dostatek sil jít proti němu a dokázat mu, že jste výbornými pracovníky a máte svou cenu. Nepříznivé konstelace ulehčuje od 8. leden Venuše v příjemném sextilu s vaším znamením. To vám pomáhá vylepšit mnohé oblasti vašeho života a jednou z nich jsou i poškozené rodinné vztahy. Co se týče vašeho zdraví, máte až do 22. leden výrazný úbytek sil a velmi rychle se vyčerpáte. Cítíte se tedy více oslabeni a potřebujete co nejvíce relaxovat. Následně se však váš stav začne zlepšovat! Sextil Slunce s vaším znamením vás opět nabije pozitivní energií a postupně se cítíte daleko lépe.

Láska a vztahy

Na začátku měsíce se budete snažit být hodně racionální, především začnete přemýšlet o vašich vztazích a také o nich budete hodně komunikovat. Uzavřete tak něco z minulosti, co už mělo být uzavřeno a vyřešeno. To přinese další pozitivní věci do vztahu a naději, že vše bude skvělé.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Kozoroh září 2021

Partner vám už na začátku měsíce splní nějaký sen a zažijete s ním dny plné vášně …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *