Měsíční horoskop Kozoroh listopad 2021

Na začátku měsíce přichází něco nového a to přinese stabilitu a přestanete se trápit. Budete mít skvělý sex s partnerem a trochu majetnické sklony, ale i dostatek lásky. Partner vám bude psát zprávy plné citu, že je do vás beznadějně zamilovaný. Na konci měsíce se však můžete rozejít, protože se objeví někdo jiný, kdo vás okouzlí, a vy se zamilujete a přestanete cokoliv řešit. Horoskop Kozoroh listopad 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Kozoroh listopad 2021

Pokud jste si dosud nenašli čas na podzimní úklid, tak k tomu určitě využijte listopad. Kozoroh by totiž mohl mít pocit, že v jeho životě něco nesedí. Nicméně pokud uvedete do praxe svou systematičnost, určitě si spolehlivě zorganizujete také vlastní myšlenky. Práci a vztahy nyní žádné významné události nečekají.Harmonického období, které vás čeká v listopadu, můžete využít také v kariéře. Nebojte se oslovit spolupracovníka, nebo šéfa, v tomto období se jistě setkáte s pochopením a vstřícným jednáním. Pro Kozorohy to může klidně znamenat zvýšení platu nebo jinou podobu bonusu. Tento měsíc se budete věnovat také své fyzické kondici. Pokud jste naprosto přesvědčeni, že pravdu máte vy, klidně se nebojte pustit se s šéfem do diskuze. Vaše nasazení je vysoké a stále cítíte, že můžete dál. Měli byste si ale určit hranice, jinak by to nemuselo dopadnout dobře.

Finance a peníze

Vše půjde hodně rychle. Rychlé nabídky a rychlé investice a hojnost všeho, co potřebujete.

Kariéra a zaměstnání

Na počátku měsíce nebudete chtít nic řešit a necháte vše osudu. Čeká vás hojnost všeho, co potřebujete. A především je před vámi hodně setkání a schůzek a něčeho nového, vzrušujícího. Budete plodná v práci a naprosto spokojená. Ke konci měsíce přijde řešení a možnost nové práce a velká radost z této práce. Konec měsíce je však o beznaději, přijde nějaký muž, který vám přinese novou nabídku, a vy se budete rozhodovat.

Horoskop listopad 2021 Kozoroh

Milí Kozorozi, v listopadovém období nejste moc dobře naladěni a rychle ztrácíte svou trpělivost. Vaši protějškové se bleskově uráží a vy občas ani nechápete proč, což vás dráždí a přemýšlíte nad tím, že veškeré styky jednoduše ukončíte. Saturn tvoří nepříjemnou kvadraturu s Marsem a způsobují, že se do 18. listopadu vůči sobě chováte velmi chladně. Dokonce i v práci máte trable s nadřízeným, který po vás chce splnění velmi náročných úkolů. Díky Merkuru, který je v krásném sextilu s vaším znamením, však vše nakonec zvládáte a snažíte se vykonat co nejvíce práce. Od 19. listopadu jste plní síly a dokážete se do práce velmi ponořit. Co se týče rodinných akcí, těm je přáno kolem 25. listopadu. Vyjděte si za zábavou i s přáteli a uvidíte, že neprohloupíte! Můžete totiž potkat spoustu dalších známých a čekají vás super zážitky.

Láska a vztahy

Začátkem měsíce se budete rozhodovat, co ve vztahu dál, jak váš vztah posunout a co pro to udělat. Partner se snaží, ale vy chcete víc, než vám může nabídnout. Bude vám posílat zprávy plné deprese, že vás opravdu miluje. A lásku od něj budete dostávat ve velké míře. Na konci měsíce však přijde někdo nový a vy se musíte rozhodnout, s kým zůstanete. Možná se i rozejdete nebo to začnete nějak řešit. Ale přijde někdo, komu nedokážete odolat.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Kozoroh srpen 2021

Na začátku srpna uzavřete minulost a začnete se konečně zabývat současností a budoucností. Pak si …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *