Měsíční horoskop Kozoroh prosinec 2021

Myšlenka pro rok 2021: „Neustálé pozorování našich nedostatků nám neodkryje naše bohatství.“
Důležitá data pro vás na rok 2021: 1. 2., 3. 4., 6. 8., 28. 12.
Váš šťastný měsíc pro rok 2021: únor
Nepříznivý měsíc 2021: září
Horoskop Kozoroh prosinec 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Kozoroh prosinec 2021

Kozoroh mívá často tendence kontrolovat vše okolo sebe. Prosinec však nejlépe využijete, pokud zapracujete sami na sobě a namísto toho, abyste zneužívali své vůdčí pozice, se budete snažit získat přízeň ostatních laskavými činy. Po celoročním shonu si určitě najděte čas na rodinu – přece jen je tím nejdůležitějším, co máte. Podle horoskopu se budete v prosinci nejlépe cítit ve známém okolí. Obklopíte se proto rodinou, přáteli, nebo budete trávit více času se svou drahou polovičkou. Kozoroh bude mít také čas na přemýšlení, měl by si proto stanovit nějaké reálné předsevzetí do nového roku. Toho cíle se pak bude držet. Těšit se můžete na bonusy či pochvalu. Je možné, že šéf je dobře naladěn. Zajděte do muzea nebo galerie na výstavu. Příjemně se zabavíte a možná se ještě dozvíte něco nového.

Finance a peníze

Začátek roku nebude tak jednoduchý, protože se vydáte z velké části z peněz a budete mít další pohledávky ke splacení. Jsou to větší překážky, ale podaří se vám je překonat. Přesto to pro vás vypadá dost namáhavě. Začátkem léta už na tom budete skvěle, vše bude zaplacené a uhrazené, a dokonce se vám může stát, že získáte další příjem navíc. Je to velice plodné období na finance. Na podzim více šetřete, protože začnete s financemi opět bojovat a nebude to jednoduché. Koncem roku něco uděláte, a tak se vám podaří vše poplatit a zlepšit svou finanční situaci.

Kariéra a zaměstnání

Na začátku roku vám v práci pomůže vlivný a úspěšný muž, nesjpíše váš nadřízený. Začnete spolu řešit určité záležitosti a budete se na něj moci spolehnout. Vzhledem k množství práce to je velice vítaná změna. V jarních a letních měsících vám dostatek sil umožní zvládat všechny problémy a bude se vám dařit skvěle. Můžete tak vyřešit všechny problémy, které jste měli v předchozích měsících i letech. Na podzim dostanete nový nápad nebo vás něco inspiruje a vy se do toho s chutí pustíte. Konec roku přinese nabídku nové práce nebo se zlepší vaše pracovní podmínky tak, jak si přejete.

Horoskop prosinec 2021 Kozoroh

Milí Kozorozi, optimistický přístup k životu se vás drží jako klíště a tento měsíc vám přináší samé dobré zprávy! Například v lásce se hvězdy doslova spolčí a mají v úmyslu vám požehnat něčím opravdu významným. Venuše je totiž až do 19. prosince v mocné konjunkci s Plutem a jejich působení nedokáže nic překazit. Mnozí tedy potkáte osobu vám duchovně velice blízkou a pocítíte velkou osudovost. Také v práci to zavání nemalým úspěchem, Merkur je až do 8. prosince v přínosném sextilu se Saturnem ve vašem znamení, přičemž se ani poté přející vlivy nevytrácejí. Práce vás bavit nepřestane a vašeho smyslu pro povinnost si všimne nadřízený, který se vás chystá příjemně překvapit. Můžete tedy zazářit a dosáhnout cíle, na kterém tak dlouho pracujete. A co se týče vaší energie, od 22. prosince je Slunce ve vašem znamení, tudíž jste na dobré cestě ke zlepšení zdravotního stavu.

Láska a vztahy

Láska vám pokvete i na začátku nového roku. Můžete někoho potkat nebo ve stávajícím vztahu vznikne vášeň a znovu se obnoví láska. V každém případě si užijete láskyplného vztahu. Na jaře budete s partnerem hodně komunikovat a mnoho věcí si vysvětlíte, což vám pomůže více pochopit toho druhého. Můžete mít i společný nápad na dovolenou nebo společné podnikání. Na podzim však ve vašem vztahu mohou nastat problémy a budete bojovat, což se nebude líbit ani vám, ani vašemu partnerovi. Pokud se stáhnete a do boje nepůjdete, můžete celou situaci udržet v rovině klidu. Konec roku je o uzavírání starých záležitostí a odpočinku. Budete oba v klidu a užijete si svátečních dní.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Kozoroh srpen 2021

Na začátku srpna uzavřete minulost a začnete se konečně zabývat současností a budoucností. Pak si …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *