Měsíční horoskop Kozoroh říjen 2021

Měsíc říjen pro vás bude hodně namáhavý, protože můžete zažít rozchod a to hned na začátku měsíce. Také vás někdo bude manipulovat, což se vám nebude moc líbit. Následně může přijít stagnace a vy se nepohnete z místa a poté znovu něco opustíte, abyste našla něco nového. Horoskop Kozoroh říjen 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Kozoroh říjen 2021

Přestože vám říjen do života přinese spoustu zábavy, vy se budete zaměřovat především na práci. Kozoroh bude díky postavení Marsu ve Štíru velmi ambiciózní, a tak snadno dosáhne nadprůměrných výsledků. Vaše emoce budou spíše v útlumu, takže vás žádná nečekaná novina jen tak nerozhodí.Pokud jde o vaše zaměstnání, budete zažívat klidné období. Kozoroh se totiž ještě v říjnu může vyhřívat na výsluní předchozích úspěchů. Stačí udržovat pouze průměrné tempo. Konečně tak budete mít čas věnovat se sobě. A to jak po fyzické, tak po psychické stránce. Prospěje vám, když si zhodnotíte uplynulé události. Když si všimnete chybičky, které se dopustil váš šéf, neventilujte to před ostatními, řekněte mu to později „beze svědků“.Ač vaše nálada je třeba pod bodem mrazu, nevyhýbejte se lidem. Ve společnosti vám bude snad lépe.

Finance a peníze

Stabilita spojená s penězi – to je termín, který budete tento měsíc často opakovat, takže si nemáte proč dělat starosti.

Kariéra a zaměstnání

Čeká vás velká láska a také uzavření minulosti. Možná se můžete v práci zamilovat nebo partner s vámi společně pracuje. V každém případě si to užijete. Ke konci měsíce se můžete s někým pohádat kvůli práci. Jinak vás čekají nové projekty a nové možnosti.

Horoskop říjen 2021 Kozoroh

Milí Kozorozi, čeká vás vcelku obtížný měsíc, ve kterém se můžete cítit tak trochu jako na bitevním poli. Mars je od 4. října v nehezké kvadratuře s vaším znamením a projevuje se to jak v lásce, tak i na pracovišti. Tam se vám jeví, že si na vás nadřízený vylévá zlost a možná vás i ponižuje. Vy však máte dostatek sil jít proti němu a dokázat mu, že jste výbornými pracovníky a máte svou cenu. Nepříznivé konstelace ulehčuje od 8. října Venuše v příjemném sextilu s vaším znamením. To vám pomáhá vylepšit mnohé oblasti vašeho života a jednou z nich jsou i poškozené rodinné vztahy. Co se týče vašeho zdraví, máte až do 22. října výrazný úbytek sil a velmi rychle se vyčerpáte. Cítíte se tedy více oslabeni a potřebujete co nejvíce relaxovat. Následně se však váš stav začne zlepšovat! Sextil Slunce s vaším znamením vás opět nabije pozitivní energií a postupně se cítíte daleko lépe.

Láska a vztahy

S partnerem je mezi vámi láska a vy si to užíváte se vším všudy. Čekají vás nové začátky a velké štěstí. Osud vám přinese lásku a vy budete zamilovaná. Překonáte všechny překážky hlavně prostřednictvím lásky. Partner vám přinese stabilitu a akce, které potřebujete.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Kozoroh srpen 2021

Na začátku srpna uzavřete minulost a začnete se konečně zabývat současností a budoucností. Pak si …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *