Měsíční horoskop Kozoroh srpen 2021

Na začátku srpna uzavřete minulost a začnete se konečně zabývat současností a budoucností. Pak si užijete dovolenou a pohodu. Váš partner bude v druhé půlce měsíce přemýšlet o tom, že se cítí být sám a bude na vás žárlit a manipulovat vás. Bude se tvářit, že je vše stabilní a bude dělat, že se nic neděje. Koncem měsíce vám vyzná lásku a můžete spolu prožít nové začátky a on pro vás bude stabilní a dominantní partner. Horoskop Kozoroh srpen 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Kozoroh srpen 2021

Kozoroh je velmi praktické znamení, a tak obvykle žije v daném okamžiku. Srpen však představuje ideální dobu na to, abyste se alespoň na chvíli ponořili do snění. Občas neuškodí, když se na věci podíváte z větší perspektivy. Naopak díky tomu můžete zjistit, jakým směrem se v životě chcete ubírat. Toto období zasvětí Kozoroh opět své kariéře. Právě nyní přichází nová šance, a vy se tak musíte opět dostat do tempa. Pokud o něco usilujete, právě v srpnu máte šanci toho dosáhnout. Nebojte se vystoupit z davu a ukažte vaše kvality. Nadřízení jistě ocení také kreativitu a nové nápady.  Ty vám jistě také nebudou chybět. I když sport je pro vás chvíle, kterou máte rádi pro sebe, udělejte výjimku a vezměte sebou třeba kamaráda. Zdraví je přednější než trénink. Nepřepínejte svaly, nebo z jednoho vynechaného dne může být i týden.

Finance a peníze

Začátkem měsíce vás čekají nové příjmy, ale i možné deprese, což se hned změní a budete mít plodné období, do kterého se zamilujete. Poté mohou přijít ztráty kvůli nějaké cestě. Na konci měsíce zas přijdou hádky kvůli vašemu partnerovi, že neřeší minulost.

Kariéra a zaměstnání

Na začátku srpna budete překonávat překážky a dokončovat rozjednané věci a rozhodovat se. Pak se setkáte se zamilovaným mužem. V půlce měsíce vás čekají ztráty spojené s tím, že něco začnete, ale následně hned skončíte. Pak dostanete nějaké zprávy, proč se to stalo. Koncem měsíce budete do své práce zamilovaná.

Horoskop srpen 2021 Kozoroh

Milí Kozorozi, v listopadovém období nejste moc dobře naladěni a rychle ztrácíte svou trpělivost. Vaši protějškové se bleskově uráží a vy občas ani nechápete proč, což vás dráždí a přemýšlíte nad tím, že veškeré styky jednoduše ukončíte. Saturn tvoří nepříjemnou kvadraturu s Marsem a způsobují, že se do 18. srpen vůči sobě chováte velmi chladně. Dokonce i v práci máte trable s nadřízeným, který po vás chce splnění velmi náročných úkolů. Díky Merkuru, který je v krásném sextilu s vaším znamením, však vše nakonec zvládáte a snažíte se vykonat co nejvíce práce. Od 19. srpen jste plní síly a dokážete se do práce velmi ponořit. Co se týče rodinných akcí, těm je přáno kolem 25. srpen. Vyjděte si za zábavou i s přáteli a uvidíte, že neprohloupíte! Můžete totiž potkat spoustu dalších známých a čekají vás super zážitky.

Láska a vztahy

Váš partner bude na začátku měsíce o všem přemýšlet, a hlavně bude řešit, jak překonat překážky. Pozor na určitou manipulaci z jeho strany, kterou možná ani nepoznáte. Na konci měsíce půjdete na schůzku nebo večeři a tam vám řekne, že se cítí osamocený. A že chce být víc s vámi.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Kozoroh září 2021

Partner vám už na začátku měsíce splní nějaký sen a zažijete s ním dny plné vášně …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *