Měsíční horoskop Kozoroh únor 2021

Čekají vás nové vášnivé začátky plné vášně a sexu a možnosti otěhotnět. Také se odhalí nějaké tajemství. Ke konci měsíce si váš partner něco začne promýšlet a bude vás trochu manipulovat prostřednictvím sexu nebo flirtování. Vše je však pouze iluze a jeho hra. Horoskop Kozoroh únor 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Kozoroh únor 2021

Únor pro vás bude poměrně bezemočním obdobím. Kozoroh se bude cítit nejlépe o samotě, a tak se bude vyhýbat jakémukoliv kontaktu s okolím. Je tedy jasné, že v tomto období žádnou novou známost nepotkáte. Energii budete věnovat spíše práci, která vás bude natolik bavit, že ji budete vnímat jako odpočinek. Horoskop radí, abyste si v únoru zachovali chladnou hlavu v každé situaci. Vaše problémy vyřeší jedině asertivní jednání. Pokud budete příliš útoční, budete velmi riskovat. V tomto období se bude dařit také sportovcům – ať už vrcholovým nebo pouze těm, kteří sportují rekreačně. Navíc zdraví Kozorohů teď bude velmi pevné.Monotematická práce vás může téměř ukolébat ke spánku. Raději si dejte pauzu. Večer se už nestresujte a alespoň na chvilku vypusťte starosti z hlavy.

Finance a peníze

Na začátku měsíce budete pracovat na vydělávání peněz a následně si užijete finance z minulosti. Konec měsíce vás posune do lepších financí.

Kariéra a zaměstnání

Někdo vás v práci manipuluje a vy se necháte. Snažte se více nad tím přemýšlet a z té manipulace se vymanit, není pro vás prospěšná. V půlce měsíce se objeví i někdo, kdo vám bude závidět vaši práci, a ten člověk to s vámi nemyslí dobře. Na konci měsíce se vše srovná.

Horoskop únor 2021 Kozoroh

Milí Kozorozi, v listopadovém období nejste moc dobře naladěni a rychle ztrácíte svou trpělivost. Vaši protějškové se bleskově uráží a vy občas ani nechápete proč, což vás dráždí a přemýšlíte nad tím, že veškeré styky jednoduše ukončíte. Saturn tvoří nepříjemnou kvadraturu s Marsem a způsobují, že se do 18. únor vůči sobě chováte velmi chladně. Dokonce i v práci máte trable s nadřízeným, který po vás chce splnění velmi náročných úkolů. Díky Merkuru, který je v krásném sextilu s vaším znamením, však vše nakonec zvládáte a snažíte se vykonat co nejvíce práce. Od 19. únor jste plní síly a dokážete se do práce velmi ponořit. Co se týče rodinných akcí, těm je přáno kolem 25. únor. Vyjděte si za zábavou i s přáteli a uvidíte, že neprohloupíte! Můžete totiž potkat spoustu dalších známých a čekají vás super zážitky.

Láska a vztahy

Zavíráte oči před nějakým problémem, který je nutné řešit už delší dobu. Přemýšlejte nad tím, čeho by se to mohlo týkat, a problém vyřešte. Pak máte přízeň osudu ve všech vztahových záležitostech a na konci měsíce vás čeká velká láska a zamilování.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Kozoroh září 2021

Partner vám už na začátku měsíce splní nějaký sen a zažijete s ním dny plné vášně …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *