Měsíční horoskop Kozoroh září 2021

Partner vám už na začátku měsíce splní nějaký sen a zažijete s ním dny plné vášně a energií nabité okamžiky. V rámci ostatních projektů a práce budete dokončovat, co jste odkládala, a snažit se dohnat, co jste zmeškala. Podaří se vám to, a tak budete mít sama ze sebe radost. Horoskop Kozoroh září 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Kozoroh září 2021

V září by měl každý Kozoroh investovat čas a energii do zdraví. Dlouhé dny v práci a časté přesčasy by se na něm mohly negativně podepsat. Proto nezapomínejte na dostatek pohybu a spánku – tělo se vám za to odvděčí. Se vztahy si teď nemusíte dělat hlavu, budou klidné a harmonické.Co se osobního života týče, zde může každý Kozoroh očekávat zajímavé události. Vliv Venuše ve vás vzbudí touhu. Lákat vás v září bude především zakázané ovoce. To může přinést spoustu dobrodružství a neotřelých zážitků, ale na druhé straně i problémy. Také vaše city budou v tomto období velmi intenzivní.Víte co je třeba udělat, abyste zaujali. Spoléhejte na osvědčené metody. Jste podnikaví a máte spoustu zajímavých nápadů. Nebojte se toho využít!Žádné potíže vás nečekají. Směle můžete svou pozornost věnovat okolí.

Finance a peníze

Peníze už nemusíte řešit, protože se stabilizují a vy si uvědomíte, že to vždy zvládnete.

Kariéra a zaměstnání

Uzavřete věci z minulosti, to vás posune konečně tam, kam jste se chtěla dostat už před půl rokem. Stagnace se změní a najednou se začnou věci hýbat a vám to udělá radost, překonáte všechny překážky, o kterých jste si myslela, že je nikdy nemůžete překonat, a uleví se vám.

Horoskop září 2021 Kozoroh

Milí Kozorozi, optimistický přístup k životu se vás drží jako klíště a tento měsíc vám přináší samé dobré zprávy! Například v lásce se hvězdy doslova spolčí a mají v úmyslu vám požehnat něčím opravdu významným. Venuše je totiž až do 19. září v mocné konjunkci s Plutem a jejich působení nedokáže nic překazit. Mnozí tedy potkáte osobu vám duchovně velice blízkou a pocítíte velkou osudovost. Také v práci to zavání nemalým úspěchem, Merkur je až do 8. září v přínosném sextilu se Saturnem ve vašem znamení, přičemž se ani poté přející vlivy nevytrácejí. Práce vás bavit nepřestane a vašeho smyslu pro povinnost si všimne nadřízený, který se vás chystá příjemně překvapit. Můžete tedy zazářit a dosáhnout cíle, na kterém tak dlouho pracujete. A co se týče vaší energie, od 22. září je Slunce ve vašem znamení, tudíž jste na dobré cestě ke zlepšení zdravotního stavu.

Láska a vztahy

Pozor na iluze a nereálné představy, které už delší dobu máte. Přijde velká změna, která vás zaskočí, což se vám nebude líbit. Budete se snažit tu změnu zastavit. Nechte věci plynout a uleví se vám. Věnujte vašemu vztahu maximum, co můžete, a uvidíte, že vše bude v pořádku.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Kozoroh srpen 2021

Na začátku srpna uzavřete minulost a začnete se konečně zabývat současností a budoucností. Pak si …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *