Měsíční horoskop Lev březen 2021

Stěhování nebo nějaký přesun vás čeká na začátku března. Pozor si dejte na konflikt, který přijde v půlce měsíce. Někdo z vašich přátel, žena, vás osloví a bude chtít pomoci, protože neví, co má dělat s celou svojí situací. Potřebuje opravdu poradit. Horoskop Lev březen 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Lev březen 2021

Nastupující březen vám obrátí život vzhůru nohama a vám se tak začne opět dařit. Každý Lev nyní působí velice sebevědomě. Těm nezadaným to do života nejspíš přivede novou známost, která by mohla skončit velkou láskou. Hvězdy přejí i dlouhodobým vztahům, kde nastává ideální čas k učinění plánovaných velkých kroků.Březen přinese podle horoskopu velký obrat. Konečně nastane období, kdy se Lvům začne dařit v osobním životě. Naopak v kariéře to teď ale může pokulhávat. Stačí chvilková nepozornost a uděláte chybu. Musíte se velmi soustředit, což je pochopitelně vysilující. Baterky nejlépe dobijete například při kolektivním sportu. Zaměřte pozornost tam, kde jí je nejvíce potřeba a nenechte se rozptylovat maličkostmi.Čerstvý vzduch vám udělá dobře. Pokud nejste zrovna fanoušek sportů, zajděte si alespoň na procházku.

Finance a peníze

Peníze nebudete řešit a nebudete se jimi vůbec zaobírat, protože vám přicházejí tak, jak mají.

Kariéra a zaměstnání

Hned zpočátku března se budete rozhodovat mezi dvěma pracemi a ocitnete se tak na křižovatce. Zavírání očí před problémy vám pomůže na chvilku zapomenout na to, co máte řešit. Bojovat budete v rámci práce, což vám přinese beznaděj a krizi. Musíte se uklidnit a uleví se vám.

Horoskop březen 2021 Lev

Milí Lvi, až do 21. březen se cítíte navzdory všem překážkám odolní a věříte ve šťastné finále v mnoha záležitostech. Vaše znamení je v přejícím trigonu se Sluncem ve Střelci, takže máte sílu všechno zvládnout. To se projevuje zejména v pracovní oblasti, kde dokážete i přes velké nároky šéfa všechno splnit. Od 9. březen vám totiž velmi fandí Merkur, který utváří trigon s vaším znamením. Máte velké odhodlání a i přesto, že jste zpočátku vyčerpaní, dosahujete úžasných výsledků. Naopak v lásce to po celý měsíc hapruje nejenom nezadaným, ale i těm, kteří jsou ve vztahu a to zejména kolem 22. březen. Názory protějška berete trochu víc osobně a zdá se vám, že je teď docela náročný. Jste však ochotní řešit veškeré zádrhely a dokážete si o všem rozumně promluvit. Nemáte problém udělat první krok a vynasnažíte se jednání partnera pochopit – nechcete si totiž pokazit svátky.

Láska a vztahy

Na začátku března budete řešit úřední nebo soudní záležitosti. Jakmile to vyřešíte tak si uvědomíte, že ke svému partnerovi cítíte opět velkou lásku. Podaří se vám některé věci ukončit a uzavřít a to vám přinese radost. Ke konci měsíce bude váš vztah pod tou nejšťastnější hvězdou.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Lev červenec 2021

Na začátku měsíce bude partner prožívat deprese a stavy smutku a začne se od vás …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *