Měsíční horoskop Lev červen 2021

Už na začátku června se zamilujete a nebudete vědět, co máte dělat. Budete se vznášet a uvědomíte si, že takto šťastná jste už dlouho nebyla. Také přijde úžasný sex a vy začnete štěstí po hrstech rozdávat. Na konci měsíce však může přijít hádka nebo rozchod.

Měsíční horoskop pro znamení Lev červen 2021

Dlouhé dny, které s sebou přináší měsíc červen, si každý Lev bude užívat skutečně naplno. Intuice pracuje na plné obrátky a vy se necháváte řídit svým srdcem, což vás může přivést k nezapomenutelným zážitkům, ale také ke zklamáním. Občas je lepší se na chvíli zastavit a vše si dobře promyslet. Z klidného dřímání vás vytrhne měsíc červen. Bude potřeba, aby Lev opět zaměřil svou pozornost na pracovní oblast života. Ve vaší rodině se nyní mohou vyskytnout drobné problémy. Někdo blízký bude potřebovat vaši pomocnou ruku. Kritiku pro tentokrát musíte nechat stranou, pokud nechcete ztratit jeho důvěru. Pokud vám přijde, že máte práce až nad hlavu, stanovte si priority nebo si vypracujte harmonogram. Naplánujte oslavu. Již delší dobu prahnete po nějaké zábavě a navíc je to skvělá příležitost jak se setkat s kamarády.

Horoskop červen 2021 Lev

Milí Lvi, až do 21. červen se cítíte navzdory všem překážkám odolní a věříte ve šťastné finále v mnoha záležitostech. Vaše znamení je v přejícím trigonu se Sluncem ve Střelci, takže máte sílu všechno zvládnout. To se projevuje zejména v pracovní oblasti, kde dokážete i přes velké nároky šéfa všechno splnit. Od 9. červen vám totiž velmi fandí Merkur, který utváří trigon s vaším znamením. Máte velké odhodlání a i přesto, že jste zpočátku vyčerpaní, dosahujete úžasných výsledků. Naopak v lásce to po celý měsíc hapruje nejenom nezadaným, ale i těm, kteří jsou ve vztahu a to zejména kolem 22. červen. Názory protějška berete trochu víc osobně a zdá se vám, že je teď docela náročný. Jste však ochotní řešit veškeré zádrhely a dokážete si o všem rozumně promluvit. Nemáte problém udělat první krok a vynasnažíte se jednání partnera pochopit – nechcete si totiž pokazit svátky.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Lev září 2021

Od začátku měsíce vás čeká stabilita, která se vám bude velice líbit, a budete ji …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *