Měsíční horoskop Lev červenec 2021

Na začátku měsíce bude partner prožívat deprese a stavy smutku a začne se od vás odrazovat. Pak vás čeká velká změna, která přináší do vašeho života hojnost ve všech směrech. Což na konci měsíce přinese i velkou stabilitu a klid. Budete zažívat harmonii a užívat si to. Horoskop Lev červenec 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Lev červenec 2021

Jelikož je Lev slunečním znamením, tak má před sebou velmi energický červenec, což znamená, že bude vyhledávat jakákoliv dobrodružství a nové zážitky. Do cesty vám nejspíš vstoupí spřízněná duše, nemusí se však jednat o novou lásku, ale o dobrého přítele. Dlouhodobé vztahy nyní budou vzkvétat víc než kdy dříve. Situace v osobním životě se nyní uklidní. Vášeň poněkud uhasíná, právě teď se ale může zrodit pevný vztah na celý život. Červenec rozhodně přeje dlouhodobým vztahům. Podle horoskopu by si však Lev měl dát pozor na své zdraví. Hrozí mu totiž drobné úrazy z nepozornosti, ale i takové vás mohou, jak se říká, vyhodit ze sedla. Nebuďte „splachovací“ nenechte si líbit takové zacházení. Postavte se za svá práva. Závidíte ostatním, že vypadají tak svěže. Vždyť vy můžete také, stačí jen chtít!

Finance a peníze

Konflikt vás nemine na začátku měsíce, což přinese beznaděj, ale hned poté přijde zpráva, která vám dá hodně energie, abyste vše zvládla.

Kariéra a zaměstnání

Na začátku měsíce vás čeká beznaděj, ale nepotrvá dlouho, protože pak si svoji situaci užijete a budete plná radosti. Vše si však budete dobře promýšlet až do konce měsíce. Konec měsíce je spíš o stagnaci než o nějaké akci.

Horoskop červenec 2021 Lev

Milí Lvi, tento měsíc se vskutku snažíte po všech stránkách a rozhodně se jen tak nevzdáváte. Přející sextil Marse vám od 4. červenec dodává odvahu řešit i nemožné a neutíkat před problémy. Ty si chcete ze všeho nejvíce vyřešit ve financích, které vás v tomto období pronásledují trochu znatelněji. Venuše od 8. červenec negativně ozařuje vaše znamení a tím signalizuje úbytek v penězích. Také v lásce přichází menší zklamání. Váš idol vám nedává najevo takový obdiv, jaký očekáváte. Prudká spoušť emocí však může přispět nanejvýš tomu, že dotyčný začne hledat jinde. V práci vás taktéž čeká zádrhel, a to ve formě náročných úkolů. Máte pocit, že je vše jen na vás, přesto se však snažíte vše do puntíku splnit. Nicméně od 23. červenec si dávejte pozor na velkou vyčerpanost a oslabení organismu. Více odpočívejte a neberte si toho více než ve skutečnosti unesete.

Láska a vztahy

Už začátkem měsíce zažijete partnerovu aktivitu v lásce. Bude vám dávat najevo, že jste úžasná bohyně. Pozor si dejte na možnost otěhotnění, pokud o to nestojíte. Ke konci měsíce může dojít k náhlému ukončení něčeho, protože vás bude přitahovat někdo, s kým můžete i někam odjet.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Lev srpen 2021

V srpnu to bude jako na klouzačce. Jednou nahoře a podruhé dole. Už na začátku měsíce …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *