Měsíční horoskop Lev duben 2021

Duben vám začne velice pozitivně. Všude uvidíte naději a to, že věci se vyvíjejí přesně tak, jak si přejete. Možná začnete nový vztah nebo v tom stávajícím přijde velká vášeň. Co vám však bude vadit, jsou cesty. Můžete cestovat vy nebo váš parter a vám to způsobí deprese. Horoskop Lev duben 2021 – přečtěte si náš článek.

Měsíční horoskop pro znamení Lev duben 2021

Jaro je v plném proudu, což pro vás znamená velmi energetický duben. Lev by měl tuto dobu využít k posunům v oblasti kariéry, kde velmi dobře uplatní svou schopnost argumentovat. Jen dejte pozor, abyste si toho nenaložili příliš. Spousta stresu vás vede k uštěpačnosti a ostrému sarkasmu. Vaše nálada bude v dubnu přímo skvělá, a nic vám ji nedokáže pokazit. Snad ani fakt, že ve svém okolí odhalíte drobného podvodníka. Horoskop napovídá hlavně aktivním sportovcům, že nyní přichází chvíle, kdy dokáží udělat největší pokrok. Lev se samozřejmě může spolehnout na podporu svých blízkých. Všichni budou stát po vašem boku. Budování kariéry vás příliš nestresuje. Jste spíše pasivní a nesoutěživí.Není každý den posvícení. Proto nezoufejte, když se vám občas věci nedaří.Nejste přece stroj, vaše tělo si potřebuje občas i odpočinout.

Finance a peníze

Budete hodně cestovat a to vám přinese hojnost všeho, co si jen můžete přát ve finanční sféře.

Kariéra a zaměstnání

Na začátku měsíce uzavřete svoji minulost a budete se dívat se do budoucnosti. Což vám velice pomůže. Odrazovat se začnete od nějakých nových projektů, je možné, že vás může odrazovat i někdo z kolegů. Nenechte se, je to pro vás výhodné a dostanete šanci na něco nového.

Horoskop duben 2021 Lev

Milí Lvi, tento měsíc se vskutku snažíte po všech stránkách a rozhodně se jen tak nevzdáváte. Přející sextil Marse vám od 4. duben dodává odvahu řešit i nemožné a neutíkat před problémy. Ty si chcete ze všeho nejvíce vyřešit ve financích, které vás v tomto období pronásledují trochu znatelněji. Venuše od 8. duben negativně ozařuje vaše znamení a tím signalizuje úbytek v penězích. Také v lásce přichází menší zklamání. Váš idol vám nedává najevo takový obdiv, jaký očekáváte. Prudká spoušť emocí však může přispět nanejvýš tomu, že dotyčný začne hledat jinde. V práci vás taktéž čeká zádrhel, a to ve formě náročných úkolů. Máte pocit, že je vše jen na vás, přesto se však snažíte vše do puntíku splnit. Nicméně od 23. duben si dávejte pozor na velkou vyčerpanost a oslabení organismu. Více odpočívejte a neberte si toho více než ve skutečnosti unesete.

Láska a vztahy

Pozor na manipulaci s partnerem, nebude to dobré pro váš vztah a vy si to vzápětí po tom, co to uděláte, uvědomíte. A přestaňte před něčím ve vašem vztahu zavírat oči a dělat, že to není, protože vás to trápí. Koncem měsíce bude váš partner hodně cestovat. Vše skončí šťastně.

Zkontrolujte také

Post Image

Měsíční horoskop Lev srpen 2021

V srpnu to bude jako na klouzačce. Jednou nahoře a podruhé dole. Už na začátku měsíce …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *